28 березня
Завантажити ще

Мазур у день народження звернулася до українців та задумалася про зміни у зовнішності

Мазур у день народження звернулася до українців та задумалася про зміни у зовнішності
Фото: facebook.com/1plus1.AllaMazur

Ведучій ТСН на 1+1 Аллі Мазур 16 вересня виповнилося 57 років. З цієї нагоди журналістка звернулася до українців, подякувавши кожному за підтримку Батьківщини під час війни, і тим, хто зараз бореться з онкологією.

- Обіймаю вас з вірою та молитвами! Пам'ятайте: у людини можна відібрати все, окрім одного – волі. І волі обирати своє ставлення до обставин. Рак вилікуємо. Знайте. Не мовчіть про свій діагноз! І не бійтеся звертатися за допомогою. Сили прибудуть, – уточнила журналістка у Facebook.

Мазур також звернулася до фармацевтичних компаній із проханням не припиняти гуманітарні постачання ліків до України. За її словами, препарати, які закупила держава, очікуються лише з листопада, і люди, які борються з недугою, виживають завдяки гуманітарці.

У своєму зверненні Мазур зацікавила можливими змінами у зовнішності. Журналістка зізналася, що замислюється над довгим волоссям.

Про те, що бореться з онкологією, Мазур повідомила в листопаді 2019 року. Злоякісну пухлину у журналістки виявили лише після відвідин лікаря. Вона на деякий час пропадала з екранів телевізорів і повернулася в ефір у травні 2020 року. Про свою перемогу над онко Алла розповіла, знявшись у новому модному образі з короткою стрижкою для української версії французького журналу Marie Claire.

Новини по темі: Телебачення телеведучий