Завантажити ще

Дівчина-доброволець, яку порівняли з Анджеліною Джолі: Я не снайпер і не Лара Крофт

Дівчина-доброволець, яку порівняли з Анджеліною Джолі: Я не снайпер і не Лара Крофт
Фото: facebook.com

Дівчина-доброволець Олександра, яку українські ЗМІ порівняли з Ларою Крофт, зізналася, що незадоволена своєю популярністю. У своєму інстаграмі вона спростувала, що є снайпером, як її помилково називають у пресі та соціальних мережах.

- Мені бридко від усього, що відбувається... Я востаннє спростовую інформацію: я не снайпер. Я не офіцерка, не модель, не Лара, мати її, Крофт. У мене є власне ім'я – Саша, і я медик-стрілець. Я звичайна дівчина-доброволець… У країні 9 років війна, а люди так і… не розуміють різницю між стрільцем та снайпером… Я з нетерпінням чекаю, коли цей цирк закінчиться, – написала дівчина у сторіс.

Олександра також спростувала, що збирає кошти на спорядження чи обладнання. За її словами, вона лише раз оголошувала збирання на тепловізор, він тривав з 9 по 19 березня. Тепловізор дівчина віддала своєму минулому батальйону, який зараз працює на херсонському напрямі.

– Те, як використовують мої фото люди для зборів – питання не до мене, а до них. У мене в самої зараз немає ні тепловізора, ні каганця, хоча і вночі робота теж є, - заявила вона.

ЗМІ та соцмережі почали писати про Олександру після публікації на сайті ELLE Україна. У ній наголошується, що дівчині 23 роки. Про те, що Саша не є снайпером, у Фейсбуці під постом журналіста Василя Крутчака відзначала командир добровольчого батальйону “Госпітальєри” та народний депутат Яна Зінкевич. Вона розповіла, що позивної Олександри – Катана.