28501
0
22 квiтня
23 квiтня
22 квiтня
Завантажити ще

Зірка "Люди Х: Росомаха" та "Крік" Лієв Шрайбер приїхав до Києва

Зірка
Фото: скріншот відео youtube.com/TSN

Голлівудський актор та сценарист Лієв Шрайбер, відомий за фільмами "Люди Х: Росомаха" та "Крик", приїхав до Києва. Артист відвідав столицю як посол платформи UNITED24, що займається ініціативою SUPER HUMANS для побудовы військового госпіталю. Про візит артиста до України повідомили в ефірі ТСН у рамках єдиного телемарафону "Єдині новини".

Лієв прибув до столиці прямим поїздом із Польщі. На вокзалі його зустріли журналісти, а співробітники "Укрзалізниці" показали артисту фотовиставку, присвячену українським біженцям у перші тижні війни.

- Одна із платформ, яку я також підтримую, називається UKRAINE NEEDS YOU. Вона надає цілодобові психологічні консультації українцям. Мені здається, у цей складний час дуже важливо говорити один з одним. Можливо, для українців це бар'єр, адже українці дуже незалежні люди, та все ж із фахівцями слід говорити, – поділився з журналістами ТСН Шрайбер.

У Києві Шрайбер зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, головою його Офісу Андрієм Єрмаком та ще одним амбасадором UNITED24 футболістом та тренером Андріммом Шевченком.

У квітні Лієв приїжджав на українсько-польський кордон і до Львова, щоб готувати гарячі обіди для українських біженців разом із благодійною організацією World Central Kitchen.

На початку серпня Україну також відвідала оскароносна актриса Джесіка Честейн. У рамках візиту голлівудська зірка відвідала дитячу лікарню "Охматдит" у Києві, приїхала до Ірпені, а також зустрілася з президентом Володимиром Зеленським та головою його Офісу Андрієм Єрмаком.

Шевченка, Зеленський та Шрайбер. Фото: president.gov.ua/

Шевченка, Зеленський та Шрайбер. Фото: president.gov.ua/

 

Новини по темі: зірка в Голлівуді