Завантажити ще

Фокіна в Болгарії зіткнулася з агресією росіян: Люди не бачать кордонів

Фокіна в Болгарії зіткнулася з агресією росіян: Люди не бачать кордонів
Фото: instagram.com/mashafokina

Співачка Маша Фокіна під час відпочинку в Болгарії зіткнулася з агресією росіян. За словами артистки, на другий день перебування в готелі двері їх із сином номеру закидали гнилими фруктами. На прохання допомогти адміністрація готелю їй відмовила.

- Це був другий день відпочинку, ми були з дитиною біля басейну, коли я почула знайомі ноти – заграла моя пісня «Спалахи», я відчула, що Україну люблять і слухають пісні українських артистів. Наскільки я була розчарована, коли, прийшовши до себе в номер, побачила, що наші двері були обкидані гнилими фруктами.
Після цього інциденту я одразу звернулася до працівників готелю. І попросила показати на камерах, хто зробив мені такий сюрприз. На ресепшені мені відмовили у допомозі, - зізналася співачка у Instagram.

Після того, що сталося, Фокіна хотіла викликати поліцію, проте замість неї приїхали невідомі, які грубо натякнули артистці повернутися до свого номера.

- Я одразу ж зателефонувала до чоловіка, і ми вирішили, що треба дзвонити в поліцію, оскільки я відпочиваю з трирічною дитиною одна в чужій країні. Як тільки всі присутні почули, що хочу викликати поліцію, вони сказали, що зроблять це самостійно. Замість поліції приїхали 4 чоловіки «за поняттями» і грубо сказали мені йти в номер, на що я відмовила. У свою чергу вони взяли мене за руку і провели до ліфта, - зазначила Маша. - Те, що я злякалася, нічого не сказати, але не за себе, а за свого маленького сина, безпека якого стоїть на першому місці. Я переконалася, наскільки злі, бездушні та жорстокі бувають люди, які перед собою не бачать кордонів. Дуже сильно відчувається агресія з боку росіян до українців за кордоном і не лише. Коли російська армія вбиває наш народ, росіяни продовжують показувати свою гниль і ненависть до нашого народу з усіх боків. Але, незважаючи на цю ситуацію, ми скоро все переживемо і кожен повернемось до себе додому.

У березні Фокіна показала у соцмережах наслідки руйнування будинку її дідуся під Києвом. Внаслідок падіння осколків російських ракет постраждав фасад будинку, вікна та двері, а також загинув улюблений вихованець родини.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від 𝓜𝓪𝓼𝓱𝓪 𝓕𝓸𝓴𝓲𝓷𝓪 (@mashafokina)