17 травня
Завантажити ще

На благодійному аукціоні "МУЗВАР" продадуть зірковий бокс від Данилка та сувенірний череп від Барських

На благодійному аукціоні
Фото: надано порталом "МУЗВАР"

Музичний портал "МУЗВАР" під час благодійного концерту у київському OSOCOR Residence виставить на аукціон унікальні лоти від Андрія Данилка (Вєрки Сердючки), Макса Барських та українських зірок TikTok. Глядачі, які відвідають захід, зможуть придбати цінні речі знаменитостей, а гроші від їхнього продажу будуть спрямовані на потреби нашої країни.

На аукціоні будуть представлені такі лоти:

- Зірковий бокс "Х*Й ВІЙНІ" від Андрія Данилка, до якого увійшли: чорна кепка, чорна маска та фірмова чорна футболка артиста. Головний убір вже багато років є атрибутом співака у різних проектах – під час суддівства у «Х-факторі», на Нацвідборі на "Євробачення" та у шоу «Маска». Під час пандемії коронавірусу до фірмового образу Данилка додалася ще й чорна медична маска, яку він пообіцяв зняти після перемоги України над російськими загарбниками.

- Ексклюзивний GOLDEN TICKET (золотий квиток) від музичної премії M1 Music Awards, який дозволить відвідати майбутню подію як VIP-гість та потрапити за лаштунки премії.

- Повний комплект повоєнних марок від Укрпошти «Російський військовий корабель, йди… !», «Російський військовий корабель… ВСЬО!», «Українська мрія» та «Доброго вечора, ми з України!» з особистими діджитал-вітаннями від українських зірок.

- Колекційна книга «Аркур. Натхнення» від зіркового фотографа Ростислава Ріпки. До книги увійшли чорно-білі портрети 37 зіркових жінок України, зняті у французькому стилі Harcourt. В об'єктиві фотографа побували Ірина Білик, Руслана Писанка, Юлія Саніна та інші українки.

- Ексклюзивна куртка з лімітованої колекції бренду REwind, створена з парашута СУ-4, який використовується армією окупанта під час катапультування. Кожна куртка має свій номер і не повторюється.

У рамках благодійного концерту також виставлять на аукціон вініл та сувенірний череп з автографом Макса Барських, б'юті-бокси від зіркових ТікТокерів та інші лоти.

Що за концерт

Благодійний концерт на підтримку України від порталу "МУЗВАР" відбудеться в OSOCOR Residence 5 серпня. У заході візьмуть участь Ганна Трінчер, MBREEZE, Chico & Qatoshi, Маша Кондратенко, 100лиця & Skyller, Gunna Chorna, OLIVAN, Вася Демчук, POSITIFF. До виступу гурту KADNAY приєднається українська співачка Lida Lee, яка разом із музикантами виконає хіт Monster. Спеціальними гостями концерту стануть українські співаки, теле- та радіоведучі, спортсмени, серед яких олімпійський чемпіон, чемпіон Європи та світу зі спортивної гімнастики  Олег Верняєв, відомий продюсер Віталій Дроздов, популярні блогери Natella Kirs, Ваня Рассел, Чорнобровий, головний тік Олег Машуковський. Початок концерту о 18.00.

Фото
Фото
04 Серпня 202216:44

 

Новини по темі: Концерти Аукціони