Завантажити ще

Британська співачка Еллі Голдінг заспівала у Києві "Ой, у лузі червона калина"

Британська співачка Еллі Голдінг заспівала у Києві
Фото: facebook.com/pianoboy.band

На саміті перших леді та джентльменів у Києві британська співачка Еллі Голдінг підтримала українців, виконавши пісню "Ой, у лузі червона калина". Відео опублікував у своєму Фейсбуці соліст гурту "Pianoбой" Дмитро Шуров.

- Новий незабутній експірієнс та челендж – підготувати "Червону Калину" разом із знаменитою британською співачкою Еллі Голдінг за дві години до виступу. Обидва хвилювалися, тому версія вийшла дуже камерною та ніжною, - написав Шуров.

Як зазначив артист, окрім Голдінг на саміті були присутні чимало відомих іноземних зірок, серед яких - Девід Бекхем, Юен МакГрегор, Міла Куніс та Ештон Кутчер.

Еллі Голдінг є популярною співачкою у Британії та автором багатьох пісень. Співачка стала відомою після того, як потрапила до першого рядка в опитуванні BBC Sound of 2010 та перемогла у номінації "Вибір критиків" у конкурсі BRIT Awards 2010 року. За свою кар'єру Голдінг випустила п'ять альбомів та сім EP. Найвідоміші пісні співачки Love Me like You Do, Lights, Burn, Guns And Horses, Starry Eyed та інші.

Новини по темі: Пісні Співачки саміт