19 червня
Завантажити ще

Польські "Танці з зірками" показали першу однополу пару проєкту

Польські
Фото: instagram.com/iamjackjelonek

У польських "Танцях з зірками" оголосили імена одностатевої пари, яка візьме участь у новому сезоні шоу. На паркет разом із героєм гей-реаліті «Прекрасний принц» Яцеком Елонеком вийде Майкл Данильчук – титулований танцюрист, у минулому учасник британської версії "Танців з зірками".

Українська співачка Джамала вийде на паркет із легендою проєкту Яцеком Йешке. Партнер Джамали - шестиразовий чемпіон Польщі з бальних танців та півфіналіст World of Dance Polska. У 5-му сезоні "Танців з зірками" Йешке здобув перемогу, його дружина Ганна Зудзевіч стала переможницею останнього сезону шоу.

У 13-му сезоні польських "Танців з зірками" за перемогу змагатимуться 11 пар, зірковими учасниками якого стануть детектив, менталіст, артистка кабаре та інші відомі артисти.

Польська адаптація " Танців з зірками " виходить на екрани з 2005 року (в Україні з 2006-го). За 17 років показали 25 сезонів, 12 із яких на телеканалі Polsat. У 13-му сезоні шоу збиратимуть грошову допомогу на підтримку України. Перший ефір відбудеться 29 серпня на телеканалі Polsat.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Новини по темі: танці з зірками