19 червня
Завантажити ще

Конкуренти Джамали у польських "Танцях з зірками": детектив, менталіст та артистка кабаре

Конкуренти Джамали у польських
Фото: polsat.pl

У Польщі готуються до прем'єри 13-го сезону шоу "Танці з зірками", однією з учасниць якого стала українська співачка Джамала. Вона побореться за кубок разом із 10 польськими знаменитостями. У рамках шоу збиратимуть допомогу на підтримку Україні. Перший ефір відбудеться 29 серпня на телеканалі Polsat.

Хто складе співачці конкуренцію, дивіться у нашій добірці.

Кшиштоф Рутковський, 62 роки

Вперше за всю історію польського шоу на паркет вийде справжній детектив. Кшиштоф Рутковський відомий польським глядачам за телепроектом «Детектив» для телеканалу TVN, в якому розповідається про життя та методи роботи приватних детективів. У червні 2011 року Рутковський разом зі своїми колегами звільнив 9-річну польську дівчинку, поміщену владою під опіку до норвезької родини, і допоміг їй повернутися додому. За допомогу в таких гучних справах його прозвали "дитячим Рембо".

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Ілона Кравчинська, 29 років

Прийняла естафету на участь у проекті одна із сестер-інстаблогерів Ілона Кравчинська. Вона знайома польським глядачам як ведуча реаліті про сільське життя "Ферма". На сторінку дівчат в Інстаграмі підписано понад 200 тисяч людей.

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Майя Влощовська, 38 років

Побореться за перемогу у шоу і срібний призер Олімпійських ігор 2016 з велоспорту Майя Влощовська. 2018-го дівчина брала участь у першому польському реаліті-шоу "Агент -Зірки", де шукали підставного агента, який переховувався серед інших героїв. У 2021 році обрана на семирічний термін до спорткомітету Міжнародного олімпійського комітету.

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Лукаш Плошайський, 44 роки

Вперше на паркет вийде актор Лукаш Плошайський, відомий за серіалом «Перше кохання». У Польщі він також відомий як менталіст, здатний читати думки інших людей.

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Яцек Єлонек, 35 років

Ще один герой проекту – архітектор та герой романтичного гей-реаліті "Прекрасний принц" Яцек Єлонек. Вперше в історії шоу учасник танцюватиме у парі із чоловіком.

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Веслав Новобильський, 50 років

Учасником 13-го сезону став виконроб-будівельник Веслав Новобильський. Чоловік знімається в проекті «Наш новий будинок», який допомагає за короткий термін відбудовувати будинки нужденним сім'ям. Одружений і має вже 5 онуків.

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Агнешка Литвин, 50 років

Продемонструє свої танцювальні здібності актриса, учасниця "Кабаре Юрки" Агнешка Литвин, відома глядачам як Марічка. Артистка вийде на паркет після перенесеного лікування. У жовтні 2021 року лікарі діагностували у Агнешки пухлину у грудях, вона перенесла операцію.

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Михал Миколайчак, 35 років

З'явиться у шоу і один із найпопулярніших акторів польського ТБ Міхал Миколайчак. Глядачам він відомий за ролями в серіалах "Закон Агати", "На хвилі" та "Перше кохання". У травні 2018 року став переможцем третього сезону проекту "Агент-Зірки".

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Наталія Яношек, 32 роки

Прийме участь у шоу співачка та актриса Наталія Яношек, яка прославилася завдяки еротичному фільму Netflix "365 днів". Вона також знімалася в американському фільмі "Хід речей" разом з Люком Вілсоном.

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Кароліна Писарек, 24 роки

Десятою учасницею "Танців із зірками" стала модель Кароліна Писарек, яка раніше брала участь у проекті Your Face Sounds Familiar (в Україні "Як дві краплі". - Авт.). У минулому – випускниця проекту Top Model. Дівчина не виграла програму, але зуміла зробити міжнародну кар'єру.

Фото: polsat.pl

Фото: polsat.pl

Джамала не вперше бере участь у подібному шоу. У 2021 році зірка боролася за перемогу в українській версії проекту в парі з Антоном Нестерко. Артистка покинула проект на 6-му тижні.

Новини по темі: Джамала танці з зірками