19 червня
Завантажити ще

Партнером Джамали у польських "Танцях із зірками" став легенда проекту Яцек Йєшке

Партнером Джамали у польських
Фото: instagram.com/p/CgpU3pJsvpu/

У Польщі продовжують готуватися до прем'єри 13-го сезону шоу "Танці із зірками", в якому візьме участь українська співачка Джамала. Нашій співвітчизниці вже представили партнера по проекту – ним став переможець 5-го сезону шоу Яцек Йєшке. Про це артистка повідомила у своєму Інстаграмі.

- Ну що ж, ось я й познайомилася зі своїм партнером по «Танцям»… І скажу – відбувся метч із перших хвилин. Коли вже після "Привіт" розумієш – здається, свій чувак. Розкриваю карти: це Яцек Йєшке. Дуже досвідчений танцюрист, який уже перемагав у "Танцях із зірками", - написала Джамала.

Як зазначила співачка, її партнер за проектом добре розуміє, що їхня пара має нести на сцені шоу і чому це важливо. Джамала наголосила, що саме їхня пара дуже відрізнятиметься від загальної атмосфери проекту, тому обом танцюристам буде нелегко.

- А ще дуже свідома людина, якій не треба зайвий раз щось пояснювати: він добре розуміє, що ми маємо нести у цьому шоу і чому це важливо. І ми обоє розуміємо, що буде непросто, адже наша пара сильно відрізнятиметься від загальної атмосфери такого проекту. Хочеться передати емоції українців танцями не менш сильно, ніж піснями. І думаю, кращого партнера за Яцека для цього важко уявити, - пише артистка.

Сама Йєшке написав у своєму Інстаграмі, що для нього є великою честю танцювати з Джамалою, а новий сезон проекту стане для поляка особливим.

- 13-й випуск «Танців із зірками» буде для мене особливим. Для мене велика честь бути партнером міжнародної зірки Джамали – скромної, чутливої та красивої жінки, яка виграла Євробачення у 2016 році. Це унікальний виклик, і я щасливий, що можу супроводжувати її на танцполі «Танців із зірками»! – написав танцюрист.

Польська адаптація "Танців із зірками" виходить на екрани з 2005 року (в Україні з 2006). За 17 років показали 25 сезонів, 12 із яких на телеканалі Polsat. Українська співачка Джамала стала учасницею 13-го сезону "Taniec z gwiazdami". В Україні Джамала була учасницею восьмого сезону "Танців із зірками" на каналі "1+1" - співачка танцювала у парі з Антоном Нестеренком.

Партнер Джамали Яцек Йєшке - шестиразовий чемпіон Польщі з бальних танців та півфіналіст World of Dance Polska. У проекті він уже вважається легендою, оскільки танцюрист брав участь у шести сезонах. У 5-му сезоні "Танців із зірками" Йєшке здобув перемогу, його дружина - Ганна Зудзевіч, стала переможницею останнього сезону шоу.

Фото: instagram.com/p/CgpU3pJsvpu/

Фото: instagram.com/p/CgpU3pJsvpu/

Фото: instagram.com/jamalajaaa/

Фото: instagram.com/jamalajaaa/

Фото: instagram.com/jamalajaaa/

Фото: instagram.com/jamalajaaa/

Фото: instagram.com/jamalajaaa/

Фото: instagram.com/jamalajaaa/