Завантажити ще

Зірки-волонтери: Федишин плете сітки, Нікітюк допомагає переселенцям, а Астаф'єва готує їжу для тероборони

Зірки-волонтери: Федишин плете сітки, Нікітюк допомагає переселенцям, а Астаф'єва готує їжу для тероборони
Фото: instagram.com/irynafedyshyn

Після військового вторгнення Росії в Україну частина артистів стала на захист нашої країни в теробороні, інші ж поповнили ряди волонтерів. Як і хто із знаменитостей допомагає українцям, читайте у нашій добірці.

Леся Нікітюк

Телеведуча Леся Нікітюк приєдналася до команди волонтерів, яка надає будь-яку допомогу ЗСУ, цивільному населенню та постраждалим. В інстаграмі Леся опублікувала кадри, де працює на складі з гуманітарною допомогою.

- Направили свої сили на допомогу нашим військовим, усім нашим людям, переселенцям, які зараз їдуть з однієї точки країни до іншої. Облаштовуємо місця, щоб їм було б де поспати з дороги, поїсти, прийняти душ, - розповіла телеведуча.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Леся Нікітюк (@lesia_nikituk)

Ірина Федишин

Співачка Ірина Федишин показала у соцмережах, як разом із дітьми плете сітки для ЗСУ, чого навчилася напередодні у волонтерів.

- Плетіння сітки - ремесло, яке сьогодні опанували багато українських жінок, в тому числі і я. p.s.: купили джгутові нитки і вирішили організувати такий процес з громадою. Усі радо зголосилися і підтримали ідею. Насправді усе дуже просто: чоловіки зробили станки-основу, а дівчата плетуть сітки і нарізають тканини смужками, які потім нав’язують на сітку. Тканина має бути легкою, незаймистою, а також гнилих кольорів. Кожен сьогодні може знайти для себе те, що наблизить нас до перемоги. ЗСУ взяли на себе найважливішу нішу, бороняти та виганяти окупантів з нашої землі. Але й у тилу кипить робота: хтось готує їсти, хтось приймає біженців, хтось волонтерить і багато інших надважливих справ. Просто завести ліки чи подати води - колись це було для нас незначною справою, а сьогодні це так важливо… підтримати, допомогти, розрадити, обійняти. Важливо усі наші зусилля спрямувати на перемогу. Ніхто не може і не хоче залишатися осторонь. Разом ми переможемо! Все буде Україна, - поділилася артистка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)

Ектор Хіменес-Браво

Ресторатор і суддя шоу "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво у складний для країни період разом із командою кухарів щодня готує обіди для ЗСУ та українців, які мають потребу.

- Щодня ми готуємо для Героїв Української армії! Наша команда з ранку до вечора працює у посиленому режимі, щоб Захисники України не турбувалися про смачну їжу! Далі-більше! Україна – до Перемоги! - сказано у пості.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ектор Хіменес-Браво (@hectorjimenezbravo)

Даша Астафьєва

Співачка та зірка "Playboy" Даша Астаф'єва разом з іншими жінками готує їжу на кухнях київських ресторанів для тероборони.

- Новий день бабака. Нове місце з чудовою улюбленою командою. Новий досвід і надії, що незабаром все пекло закінчиться, - написала у сторіс артистка.

Фото: Даша Астаф'єва допомагає готувати їжу для військових Фото: сторіс instagram.com/da_astafieva

Фото: Даша Астаф'єва допомагає готувати їжу для військових Фото: сторіс instagram.com/da_astafieva

Ада Роговцева

Українська актриса Ада Роговцева допомагає захисникам будучи вдома. В ефірі національного телемарафону артистка зізналася, що приймає та годує військових, які захищають Київ.

- Я не можу відсторонитися, нічого не робити. Я волонтерю в хаті. Хлопці приходять митися, пратися. Я їм віддаю вже чисту білизну. Вони приносять в пакетику мокрі шкарпетки, то я їм з такою радістю віддаю ці чисті шкарпетки. Я їх годую. Поки у мене щось було, то варила своє. А тепер мені приносять - суп стоїть, каша, картопля, все готове. Вареників сьогодні передали. Я слідкую, щоб вони, як зайшли до хати, їм було і чисто, і ситно,- розповіла артистка.

Ада Роговцева допомагає військовим будучи вдома. Фото: facebook.com/adarogovtseva

Ада Роговцева допомагає військовим будучи вдома. Фото: facebook.com/adarogovtseva