28 травня
Завантажити ще

Могилевська про зруйнований будинок у Бучі: Російські окупанти винесли навіть капці та матраци

Могилевська про зруйнований будинок у Бучі: Російські окупанти винесли навіть капці та матраци
Фото: скріншот відео youtube.com/TSN

Співачка Наталія Могилевська в ефірі марафону "Єдині новини" розповіла, що російські окупанти знищили її будинок у Бучі. За словами зірки, житло було повністю розкрадено армією РФ, а під час їхнього відступу повністю розбомблено.

– У будинку жили орки. Після того все було розграбовано (і капці, і постіль, матраци і навіть грати з кухонної плити). Коли вони пішли, його ще й розбомбило. Тобто дому взагалі немає, – зауважила артистка. - Наш будинок – це як наша друга шкіра. Настільки неприємно, коли інші люди чіпають брудними руками твій інтимний простір. Це для мене справжнє насильство!

Могилевська не єдина артистка, яка залишилася без даху над головою під час війни. Співачка Ірина Білик показала кадри зруйнованого житла під Києвом. За словами зірки, війська РФ зламали все, що там було. Вцілів лише старовинний рояль, який дуже цінний для виконавиці. Снаряди також потрапили до будинків продюсерів Юрія Фалеси та Ігоря Кондратюка, співачки Маші Фокіної. Російські окупанти також встигли "погосподарювати" у будинках Олександра Усика, Олега Скрипки та солістки гурту "KAЗKA" Олександри Заріцької.

Раніше Наталія Могилевська в інтерв'ю "КП в Україні" розповіла, що залишилася у Києві, бо знає, що не помре і зможе багатьом допомогти. Окрім допомоги, артистка багато молиться та хоче написати пісню про перемогу України.

Новини по темі: Наталя Могилевська