Завантажити ще

У Маріуполі під обстрілом загинув дядько Наталії Могилевської

У Маріуполі під обстрілом загинув дядько Наталії Могилевської
Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya/

Українська співачка Наталія Могилевська повідомила про смерть свого рідного дядька. Чоловік загинув у Маріуполі під час обстрілу російських окупантів. Про це артистка розповіла у своєму Інстаграмі.

- Війна прийшла до кожного українця, кожен має свою особисту історію. Я довірила музею «Голосу Мирних» історію особистої втрати — мій рідний дядько загинув через ворожий обстріл у Маріуполі. Зруйновано будинок мого дитинства. Зруйновано чудове місто, - заявила Могилевська.

На опублікованому відеоролику Могилевська розповіла, що втрата дядька стала для неї болісною, оскільки він був єдиною людиною, яка в неї залишилася з близьких.

- Дуже рано пішов мій тато, мені було тільки 19. Далі я втратила маму, вона пішла... І, у мене немає сім'ї - немає дітей. І, моя єдина сім'я, де я могла почуватися дитиною з рідними поряд – це була сім'я у Маріуполі, – поділилася вона.

Також співачка наголосила, що війна в Україні для неї розпочалася у 2014 році, коли росіяни тимчасово окупували Крим та частину Донбасу. З того часу вона жодного разу не відвідувала територію Росії.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Наталія Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)