Завантажити ще

Могилевська подякувала Монатиці за бронежилет, який врятував життя її звукорежисеру під Сумами

Могилевська подякувала Монатиці за бронежилет, який врятував життя її звукорежисеру під Сумами
Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Українська співачка Наталія Могилевська вдячна Дімі Монатику за врятоване життя людини із її команди. Відеозвернення до колеги співачка опублікувала 25 березня в Інстаграм.

- Дімо Монатіку, серцевий ти моя людина! Хочу тобі подякувати за те, що ти купив хлопцям у Сумах бронежилети. І сьогодні один із цих бронежилетів врятував життя неймовірно серцевій, добрій, теплій, дуже улюбленій мною людині - нашій техніку-звукорежисерові Володі Бальову. До нього прилетіло кілька куль. Дякую тобі величезне - він залишився живим! – розповіла артистка.

Раніше Наталія Могилевська в інтерв'ю "КП в Україні" розповіла, що залишилася у Києві, бо знає, що не помре і зможе багатьом допомогти. Окрім допомоги, артистка багато молиться та хоче написати пісню про перемогу України.

У свою чергу дружина Діми Монатика зізналася, що сім'я ще до початку війни відлетіла до Барселони і перебуває там досі. На цьому ґрунті подружжя навіть встигло посваритися, бо артист хотів повернутися та захищати країну. Зараз пара допомагає українській армії та нужденним дистанційно, збираючи гуманітарну допомогу разом із волонтерами. Монатик включений до російського " чорного списку " як небажаний артист.