Завантажити ще

Переможниця "Холостяка" Шульгіна знову зіткнулася з хейтом через підтримку України

Переможниця
Фото: instagram.com/alessandra_shulgina

Переможниця проекту "Холостяк" Олександра Шульгіна через одинадцять років після фіналу реаліті знову зіткнулася із хвилею хейту. Цього разу через підтримку України у соцмережах. За словами Шульгіної, після нападу РФ вона активно публікувала пости, де засуджувала дії Росії та закликала зупинити війну в рідній країні, допомагала переселенцям з еміграцією та відправляла гроші ЗСУ, чим викликала обурення у підписників з так званих "Л/ДНР". Про це вона розповіла у інтерв'ю "КП в Україні".

– За увесь час війни від мене відписалося близько 8 тисяч людей. Це ті люди, які підтримували "військову спецоперацію", як вони це називають. І я блокувала. У перший місяць дуже активно виставляла все, що відбувається в Україні, проводила ефіри, де називала все своїми іменами: “Росія напала на Україну”. Було багато ботів на сторінці - не росіяни, не білоруси, а саме ті, хто з Л/ДНР. "А де ви були вісім років?", "Так вам і треба" - дуже багато писали подібної гидоти. А ось із Москви та інших російських міст писали та питали, як і куди відправити гроші, як допомогти. Але я звикла до критики ще з часів "Холостяка", тому цілком нормально на це реагувала (посміхається). Десь я навіть розумію, що люди зомбовані 20 років і їм просто важко наразі усвідомити, що насправді відбувається. Але я вірю, що все ж таки очі цих людей відкриються, розум очиститься і вони зрозуміють, у якій країні і з яким керівництвом живуть., - зізналася Олександра.

Сім'я та друзі дівчини зараз перебувають у Києві, а сама Олександра залишила батьківщину за три тижні до початку війни. Про напад Росії на Україну дівчина дізналася на відпочинку в Мексиці у день народження коханого.

- Про те, що відбувається, я дізналася з повідомлення друга американця, який просто написав, що небо закрите, почалася війна. Я одразу ж зателефонувала сестрі, яка ще спала, мамі й татові [в Україну]. Вони не розуміли, що відбувається, а я в Мексиці дізналася раніше, що Росія напала на Україну. Звісно, психологічно було дуже складно. Ми тільки-но приїхали відзначати день народження, всі гуляють, відпочивають, а я ці сім днів перебувала немов у тумані, плакала, постійно сиділа у телефоні, моніторила новини, боялася лягти спати, щоб не проспати якісь події. Прокидалася з телефоном та засинала з телефоном. Можна сказати, що не жила, а існувала, – уточнила Саша.

Шульгіна - учасниця першого сезону реаліті "Холостяк" із хореографом Максом Чмерковським. У фіналі танцюрист обрав Олександру, проте їхні стосунки не мали продовження. Після завершення проекту Шульгіна розвинулася як блогер, а також випускала спортивний одяг власного бренду. В даний час веде блог про здоровий спосіб життя, проводить медитації, курси та вебінари для дівчат – як прийняти та полюбити себе. На початку червня народила доньку. Ім'я коханого Саша не афішує, називаючи його "Суперменом". У обранця Шульгіної свій бізнес та двоє синів від попередніх стосунків.

Новини по темі: Холостяк