Завантажити ще

Переможниця першого "Холостяка" Олександра Шульгіна оголосила про вагітність

Переможниця першого
Фото: instagram.com/alessandra_shulgina

Переможниця першого сезону українського шоу "Холостяк" Олександра Шульгіна оголосила, що незабаром стане мамою. В Інстаграмі дівчина опублікувала фото з округлим животом і написала, що чекає на дитину від "Друга Душі".

"Лос-Анджелес подарував мені не тільки Друга Душі, але й зірочку, серце якої (якого) б'ється всередині. Я рада поділитися з вами нашим щастям. Було складно так довго не розповідати, але ми хотіли насолодитися цим чарівним моментом, тож мовчали до останнього", – поділилася вона.

Ім'я обранця Олександра не розкриває. З радісною подією Шульгіну в коментарях привітали ведуча "Ходять Чутки" та учасниця 5-го сезону "Холостяка" Раміна Есхакзай, "екс-колега" за проектом Надія Воронцова, блогер Тетяна Поп.

Олександрі Шульгіній 33 роки. У 2011 році стала переможницею шоу "Холостяк", здобувши у фіналі "обручку" від хореографа Максима Чмерковського. Після проекту пара розсталася. Олександра зустрічалася з блогером, мандрівником та бізнесменом Артемієм Суріним, проте у 2012-му пара розірвала стосунки. Шульгіна працювала телеведучою на каналі ELLO TV, пізніше повідомила, що переїхала до Америки. Наразі вона дипломований дієтолог та фітнес-тренер, веде блог про здоровий спосіб життя, проводить мотиваційні зустрічі, марафони та фітнес-тури.

Новини по темі: Холостяк