Завантажити ще

Соліст "Корупції" Крупін про Бардаша: Він у Грузії, але має намір переїхати до Росії

Соліст
Фото: instagram.com/mishakrupin1

Лідер групи "Корупція" репер Михайло Крупін заявив, що його продюсер Юрій Бардаш має намір перебратися до Росії та отримати громадянство країни-агресора. У новому подкасті "Петров LIVE" артист зізнався, що не очікував почути таку позицію від наставника. Наразі продюсер перебуває в Грузії і, за його словами, не збирається повертатися на батьківщину.

- Російського паспорта він ще не має. Його не так легко отримати. Він зараз у Грузії. Але, як я зрозумів, він справді збирається туди перебиратися. В Росію, - зазначив виконавець 22 червня в інтерв'ю YouTube-каналу ISLND TV.

Крупін додав, що з початку війни він підтримував зв'язок з продюсером, проте пізніше його риторика змінилася.

- Мені це боляче. Я відчуваю, що нас просто кинули. Кинули заради... Спочатку ми ще спілкувалися. Перший час. А далі почалося із серії "Націоналізм – ворог людства", "Чого ви не постите, як там на Донбасі", ось ця вся шарманка... Ми ще відмиватимемося від цього, я впевнений, - поділився виконавець.

Раніше про припинення співпраці з продюсером заявив його підопічний Антон Wellboy та саундпродюсер Євген Тріплов. Артист записав відео, подякувавши Бардашу за підтримку на тлі треку «Юра» групи ВВ і присвятив уже колишньому продюсерові вірша.

Війни, телевізори,

І ти кипиш, але мовчать усі тепловізори,

Шкода за матінку, Україну та культуру!

І за дядь Юру...

Новини по темі: Зірки продюсер Wellboy