Завантажити ще

Продюсер Wellboy Бардаш: KALUSH не можуть їхати на "Євробачення", бо лідер гурту торгував наркотиками

Продюсер Wellboy Бардаш: KALUSH не можуть їхати на

Продюсер Wellboy Юрій Бардаш у соцмережах заявив, що KALUSH Orchestra не може їхати на "Євробачення" через скандальні заяви соліста групи Олега Псюка. Йдеться про інтерв'ю, де артист зізнався, що раніше продавав наркотики. Нібито такі заяви можуть негативно позначитися на результаті та іміджі країни на "Євробаченні". Про це музикант повідомив перед оголошенням імені нового представника на конкурс, сповіщає телеграм-канал "Культурна пральня".

- Виходить, Alina Pash їхати не може. KALUSH чудово постарався, щоб вона не поїхала. Але стався й унікальний ор. І Kalush їхати теж не може. Я не думаю, що країна настільки глуха і сліпа, щоб відправити на "Євробачення" людину, яка продавала наркотики, баригу (як він сам каже, потрібні були гроші). Я не проти бариг, все нормально. Але коли ти претендуєш на те, щоб представляти країну на міжнародній арені, це не підходить, - вважає Бардаш.

Музикант також спростував чутки, що Wellboy відмовився б від участі у "Євробаченні", якби йому запропонували організатори.

- Мені тут попалася як реклама, що Wellboy відмовився від "Євробачення". Цікаво, кому це треба? Якщо Wellboy запропонують, Wellboy – поїде, – уточнив він.

Пізніше "Суспільне" підтвердило, що замість Alina Pash представляти Україну на "Євробаченні" 2022 року буде KALUSH Orchestra з піснею Stefania. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Оргкомітету Нацвідбору.

Представники оргкомітету звернулися до групи Kalush Orchestra з пропозицією представляти Україну в Турині, оскільки колектив посів друге місце у фіналі та отримав найбільшу підтримку глядачів. Загалом група отримала 14 балів, із них максимальні 8 балів - від глядачів та 6 балів - від суддів.

Історія скандалу

Alina Pash перемогла в Нацвідборі на "Євробачення" 2022 року за сумою балів журі та глядачів, обігнавши групу Kalush Orchrstra на 1 бал. Вона готувалася представити країну на конкурсі з піснею "Тіні забутих предків". Перед фіналом Нацвідбору співачці пригадали скандальне інтерв'ю Каті Осадчій, де вона зізналася, що справді відвідувала Москву, а також їздила до Криму на приватний захід українців, а не з гастролями. Але не уточнила, в'їжджала на півострів з України чи незаконно - з території Росії. Пізніше менеджмент Аліни Паш надав "Суспільному" довідку про те, що співачка відвідувала Крим з території України, проте Держприкордонслужба заявила, що не видавала артистці таких документів. У ході розглядів з'ясувалося, що довідка, надана директором артистки, виявилася підробленою, а видати нову не можна, оскільки минув термін давності для зберігання подібної інформації в базах ДПСУ (5 років). Артистка вирішила відмовитися від участі у конкурсі.

Новини по темі: Євробачення