13 червня
Завантажити ще

Пітт буде позиватися до Джолі через таємний продаж виноградників російському мільярдеру

Пітт буде позиватися до Джолі через таємний продаж виноградників російському мільярдеру
Фото: Джонатан Лейбсон/Getty Images для Audi

Голлівудський актор Бред Пітт подав позов до суду проти екс-дружини Анджеліни Джолі, заявивши, що артистка завдала шкоди репутації їхнього спільного винного бізнесу. Пітт стверджує, що колишня дружина продала свою частку у виноробні Miraval алкогольному магнату Юрію Шефлеру з Росії, хоча при розлученні пара домовилася не здійснювати подібні угоди без згоди сторін. Про це 7 червня пише People.

Виноробня дуже важлива для актора, оскільки є одним із найшанованіших виробників рожевого вина у світі. Пітт упевнений, що екс-дружина вирішила продати частку в компанії, щоб заподіяти йому шкоди, оскільки сама, за його словами, «нічого не зробила» для процвітання бізнесу. Актори придбали контрольний пакет акцій виноробні у 2008 році.

"Джолі провела, а потім таємно завершила передбачуваний продаж, навмисно тримаючи Пітта у незнанні та свідомо порушуючи права Пітта", - йдеться у заяві команди актора.

Представники артиста заявили, що Шефлер "почав вороже поглинання Miraval і зараз намагається заволодіти конфіденційною та службовою інформацією" на користь свого конкуруючого підприємства. У заяві також зазначено, що акторка намагалася змусити колишнього чоловіка співпрацювати із мільярдером. Тепер Пітт вимагає від колишньої дружини відшкодування збитків у сумі, яка буде вказана судом, а передбачуваний продаж частки компанії оголосити недійсним.

Джолі та Пітт були разом з 2005-го по 2016 рік. Пара зіграла весілля у 2014 році у Франції, а через два роки Джолі подала на розлучення. Пара офіційно розлучилася у 2019-му, але досі вирішує питання, пов'язані з опікою над спадкоємцями. У актрів троє прийомних та троє біологічних дітей. Щоб оскаржити права Пітта в суді, Джолі натякнула на домашнє насильство з боку актора щодо одного із синів.

Новини по темі: Бред Пітт Анджеліна Джолі