Завантажити ще

Підліток Юліан, який не впізнав Джолі у львівському кафе, знявся у рекламі

Підліток Юліан, який не впізнав Джолі у львівському кафе, знявся у рекламі
Фото: instagram.com/shaverma34

Львівський підліток Юлік, який прославився в соцмережах завдяки тому, що не помітив голлівудську актрису Анджеліну Джолі, яка опинилася разом з ним в одному кафе, знявся в соціальній рекламі. У ролику 14-річний хлопець за тим же столиком у кафе закликає звертати увагу на безпритульних тварин, які цього потребують. Відео за участю Юліана опубліковано 16 травня на сторінці зоозахисної організації UAnimals у Instagram.

- Привіт, я Юлік, той самий хлопчик із мемів, який не помітив Джолі. Як таке можна не помітити, запитаєте ви? А я запитаю: "А як можна не помічати десятки тисяч тварин, які чекають на своїх господарів у притулках?!" Через війну їх побільшало. Сьогодні разом з UAnimals я прошу вас: "Прихистіть, візьміть тварину з притулку і ніколи-ніколи не кидайте", - звернувся до користувачів соцмережі Юліан.

Хлопець став зіркою мемів після того, як у мережу виклали фрагмент відео з акторкою у тому ж кафе. На відміну від інших відвідувачів, які знімали Джолі на телефон, Юліан не впізнав акторку та продовжив слухати музику на своєму мобільному телефоні. Судячи з акаунту підлітка в соцмережах, він захоплюється малюванням. У профілі опубліковано кілька малюнків олівцем.

Джолі приїжджала до Львова наприкінці квітня з особистої ініціативи, а не як посол доброї волі ООН у справах біженців. Під час візиту вона завітала до кафе «Львівські круасани», викликавши серед відвідувачів ажіотаж, на львівський вокзал, де поспілкувалася з переселенцями, та приїжджала до місцевого інтернату. Пізніше з'ясувалося, що артистка приїхала до України після розмови з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком, який розмовляв із Джолі по відеозв'язку неодноразово. За словами радниці з питань комунікацій голови ВП Дарії Заливної, історія України з Анджеліною «тільки починається».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від UAnimals (@uanimals.official)

Новини по темі: Анджеліна Джолі