Завантажити ще

Актриса "Dizel шоу" Глущенко розповіла, як війна зблизила її із колишньою дружиною чоловіка

Актриса
Фото: instagram.com/yamo4ka

Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко після вторгнення Росії до України залишила країну разом із маленьким сином Тамерланом, сином чоловіка Олега Збаращука від попереднього шлюбу та сестрами хлопчика. Артистка також вперше зустріла колишню дружину чоловіка, з якою вони порозумілися. Про це Яна розповіла 12 травня в інтерв'ю "Зірковому шляху".

- Я сказала їй: «За яких обставин ми б ще познайомилися?» Але ми порозумілися, - зізналася актриса.

Глущенко додала, що поїхала за кордон, щоб захистити сина від вибухів, але відчуває за це свою провину:

– Я відчуваю свою провину за те, що зараз не в Україні. Але мене заспокоїв чоловік. Він сказав: "Єдине, що ти можеш зробити цінного для країни, це зберегти дітей". Я допомагаю фінансово, інформаційно – це те, чим зараз займаюся. Якби у мене не було маленького сина – я не поїхала б з України.

Актриса зізналася, що її син також сумує за домівкою, але їй вдається знаходити правильні слова та пояснювати, чому наразі не можна повертатися до України.

- Я не уточнювала у розмові із сином, що таке війна. Взагалі мені не хотілося б, щоб він розумів усе так, як воно є насправді, - пояснила зірка. – Я поки що оберігаю Тамерлана від цієї інформації. Йому лише 4 роки, - зазначила Яна.

У родини, як і у мільйонів українців, сьогодні одне бажання - перемога нашої країни у війні з Росією. Чоловік акторки нині займається волонтерською діяльністю в Україні. При цьому навіть на відстані пара продовжує будувати плани на майбутнє.

- Коли ми переможемо – підемо за дівчинкою, – зізналася Яна Глущенко. – Тому вже треба перемогти, треба вже повертатись додому.

Яні Глущенко 35 років. Вона відома українським глядачам як актриса гумористичної програми "Dizel шоу", а також за ролями у серіалах "Папаньки", "Рятувальники Алупки" та "Гречанка", скетч-шоу "Это любовь", "На троих" та "Выжить любой ценой". Артистка понад п'ять років перебуває у шлюбі з продюсером гурту "ТіК" та концертним директором "Дизель-шоу" Олегом Збаращуком.