Завантажити ще

Як зірки підтримують Україну через військове вторгнення РФ: Сара Джессіка Паркер закликає допомогти медикам, а Рейнольдс та Еністон - біженцям

Як зірки підтримують Україну через військове вторгнення РФ: Сара Джессіка Паркер закликає допомогти медикам, а Рейнольдс та Еністон - біженцям
Фото: Фото Леона Беннета/Getty Images

Закордонні артисти висловлюють підтримку на адресу українського народу після вторгнення Путіна в Україну. У соцмережах знаменитості закликають до миру та жертвують кошти на допомогу біженцям.

Сара Джессіка Паркер:

Зірка "Сексу у великому місті" Сара Джесіка Паркер опублікувала у соцмережах знімок із прапором України та закликала підисників допомогти госпіталям та організаціям, які приймають постраждалих у війні.

- Підтримую UNICEF, гуманітарні організації "Лікарі без кордонів" та Sunflower Of Peace серед багатьох інших на землі. Якщо у когось є інформація про те, як допомогти лікарням, які доглядають пацієнтів відділень інтенсивної терапії, тих, кого повинні перевести з відділень інтенсивної терапії до тимчасових центрів догляду, будь ласка, дайте мені знати, - звернулася до падписників актриса.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від SJP (@sarahjessicaparker)

Леді Гага

Співачка та акторка Леді Гага напередодні премії Гільдії кіноакторів США підтримала українців у новому пості.

- Моє справжнє бажання сьогодні ввечері полягає в тому, щоб протягом двох годин я та мої колеги-актори на премії Гільдії кіноакторів викликали у публіки посмішки. Для мене є велика честь бути там, це привілей бути артистом. Є багато причин, через які світ постійно не дає нам усміхатися. Я молюся сьогодні ввечері за Україну і посилаю посмішки всім вашим серцям, я молюся, щоб ви були здорові, - написала зірка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Lady Gaga (@ladygaga)

Райан Рейнольдс та Блейк Лавлі

Голлівудські актори Райан Рейнольдс та Блейк Лавлі пожертвують українським біженцям, які залишили свої будинки 1 мільйон доларів. Про це артисти заявили в інстаграмі, опублікувавши пост із підтримкою.

- За 48 годин незліченна кількість українців були змушені тікати зі своїх будинків до сусідніх країн. Їм потрібен захист. ООН надає його. Коли ви зробите пожертву, ми збільшемо підтримку вдвічі до 1 000 000 доларів США, - сказано упостах знаменитостей.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Дженніфер Еністон

У сторіс підтримала ініціативу Райана Рейнольдса й американська акторка Дженніфер Еністон.

- Спасибі і... зроблено, - зазначила акторка.