Завантажити ще

Як зірки висміюють росіян: Нікітюк заспівала про заражених гусей, а Остапчук запустив "Джонсоньюз"

Як зірки висміюють росіян: Нікітюк заспівала про заражених гусей, а Остапчук запустив
Фото: youtube.com/ДжонсоНьюз

Заяви російських артистів, політиків та звичайних росіян іноді настільки абсурдні, що їх розбирають на меми українські телеграм-пабліки. Підхопили цю ідею і наші знаменитості, висміюючи російські заяви у своїх соцмережах.

Дмитро Гордон

Журналіст та блогер Дмитро Гордон ділиться з підписниками у Instagram не лише фрагментами нових інтерв'ю, а й серією мемів, створених українцями. Зокрема, відфотошопленими роликами з президентом Білорусі Лукашенком із вказівкою біля контурної карти, а також кумів Путіна та Медведчука. Гордон один із небагатьох українських інтерв'юерів, кого знають і дивляться в Росії, тому на його обліковий запис підписані в тому числі й росіяни.

- Крім зброї та духу ми знищуватимемо цих нелюдів гумором, - заявив Гордона.

У кумедних роликах Лукашенко стоїть із вказівкою біля голих стриптизерів, вискакує з труни поруч із Путіним і розповідає на ніч "откуда на Беларусь готовилось нападение" Хрюші та Каркуші.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Дмитра Гордон (@gordondmytro)

Леся Нікітюк

Телеведуча Леся Нікітюк записала кавери на відомі пісні, в яких висміяла фейки пропагандистів про Україну. Зокрема, новину про нібито розробку біологічної зброї в секретних лабораторіях США на території нашої країни та про затонулий крейсер "Москва". У мережі поки що доступні лише два треки: " Сіла птаха ", виконана на мелодію з пісні "Чарівна скрипка" та "Нова морська пісня" на музику з мультфільму «В синем море, в белой пене…».

"Нова морська пісня від Лесі Нікітюк"

У Чорному морі українському
повз острова Зміїний,
плив величезний російський крейсер
під назвою «Масква».
Запропонував цинічно здатися
прикордонним він українським
Отоді й прозвучали
легендарні слова,
Легендарні слова.
Тільки крейсер їх не зрозумів
продовжував стріляти, падлюка,
міста нам руйнуючи
в Україні день за днем
І тоді Нептун розлютився
і ракетами прицільно,
моряків відправив на **й
разом з російським кораблем!
З військовим російським кораблем!

Лалалалалалалалалалалала

Капітан кричав: Полундра!
Ми помилки усвідомили,
ми трохи помилилися курсом,
і зараз же спливемо,
Але «москва» вже горіла
шкода, звичайно, не столиця,
але вона вже крокувала
разом із російським кораблем!
З військовим російським кораблем!

Олексій Дурнєв

Блогер Олексій Дурнєв у перші дні вторгнення РФ в Україну змінив звичний формат випусків YouTube-шоу "Дурнев смотрит сториз" і тепер сміється з контенту росіян. Зокрема, над їхніми реакціями на санкції, патріотичними постами, що виправдовують війну та звірства російських солдатів. Команда Дурнєва також запустила телеграм-канал "Боже, яке кончене!", в якому публікує та висміює "важливі" новини у сторіс росіян. На даний момент на канал підписано понад 940 тисяч людей.

Володимир Остапчук

Телеведучий Володимир Остапчук спільно з телеканалом "Україна" запустив YouTube проект "Джонсоньюз", де розповідає про актуальні новини із властивою йому сатирою. У коротких дайджестах телеведучий висміяв внесення українських артистів до "чорних списків" РФ, новину про "напад" на російського пропагандиста Соловйова, меми на звернення Оксани Марченко до президента Зеленського та лідерів інших країн та захмарні ціни на рідкісні українські марки з російським кораблем.

- В Україні ці марки коштують від 23 гривень за штуку, а на eBay їх продають майже за 2 тисячі доларів. Коротше тепер на весіллях можна офіційно дарувати порожні конверти. Варто лише не забути наклеїти на них дорогоцінні марки, – каже у відеошоу.

Потап

Співак та продюсер Потап захищає інформаційний фронт від російської пропаганди та фейків, публікуючи в Instagram меми та жарти на популярні новини. Артист висміяв Оксану Марченко, яка розповідає про подвиги чоловіка на прес-конференції в Москві, бабусь, які зачитують з листочка звернення для американців російською англійською, а також президента Білорусі Олександра Лукашенка, який показує "звідки на його країну готувався напад".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oleksii Potapenko (@realpotap)

Новини по темі: меми артисти з РФ фейк