19 червня
Завантажити ще

Остапчук про позицію Кіркорова щодо війни РФ в Україні: Не стільки сцикун, скільки фсб-шник

Остапчук про позицію Кіркорова щодо війни РФ в Україні: Не стільки сцикун, скільки фсб-шник
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Телеведучий Володимир Остапчук висловився про Філіпа Кіркорова, який замовчує війну РФ в Україні, але підтримав Оксану Марченко та екс-нардепа Віктора Медведчука. В інтерв'ю " Зірковому шляху " від 10 травня Осапчук не виключив, що зайняти таку позицію виконавця змусили або великі гроші, які він боїться втратити, або компромати, які є у російської влади на Кіркорова.

- Я думаю, що він не стільки сцикун, скільки ФСБ-шник. Не може здорова людина, як Кіркоров, написати пост про те, що ми підтримуємо бомбардування, що ми за своїх. Він підтримав Медведчука... Я не знаю навіть, який психіатр потрібен, щоб таке зробити. Адекватна людина такого не робитиме, - уточнив Володимир. - Я думаю, що справа чи в грошах, чи у влади є якісь серйозні компромати на них. Вони там мають окремий список. Я впевнений, що спецслужби добре попрацювали з ними. Йдеться не лише про Кіркорова, а й про Баскова. Їх тексти написані як під копірку.

Про що мова

За словами Остапчука, у перші дні війни він стежив за реакціями українських та російських артистів, які публікували пости з проханням зупинити кровопролиття та висловити незгоду з розв'язаною війною РФ у нашій країні. Телеведучий написав Філіпу Кіркорову, з яким тоді підтримував спілкування, та Миколі Баскову. Перший відмовився будь-що коментувати, написавши у відповідь гнівні повідомлення, а другий його одразу ж заблокував. Після цього шоумену надходили дзвінки з погрозами з РФ від фанатів артистів.

- Мені дзвонить мій помічник Влад і каже, що на телефон, який у мене висить у шапці профілю в Instagram, із російських номерів почали дзвонити просто сотнями. Вони говорили: "Остапчуку п**дец", "Кадировці вже знають, де він", "Ми вас знайдемо", "Ми скинемо на вас ракету". Мені й досі дзвонять російські номери, які знають мій номер... Мабуть, злили цей номер. Більше того, якщо ви подивитеся розташування акаунта в Instagram, то у мене там написано: "РФ". Я так розумію, що це так, бо вони намагалися зламати мою сторінку. Я не знаю, як це змінити зараз. Слава Богу, поки що він не блокується, - зазначив Остапчук.

Раніше актриса Римма Зюбіна назвала мовчання колег, які живуть у РФ, «малодушністю» і запропонувала дати Ахеджаковій українське громадянство.