19 червня
Завантажити ще

Кіркоров порівняв пропагандистку Симоньян із базарною бабою через її критику на адресу Галкіна

Кіркоров порівняв пропагандистку Симоньян із базарною бабою через її критику на адресу Галкіна
Фото: instagram.com/fkirkorov/

Російські патріоти почали сваритися між собою. Філіп Кіркоров, який жодного разу не виступив проти війни, розкритикував пропагандистку Russia Today Маргариту Сімоньян. Співака зачепила критика на адресу його колег Максима Галкіна та Алли Пугачової. Сімоньян раніше в ефірі політичного ток-шоу назвала Галкіна геєм, який "одружився з літньою жінкою заради збагачення".

- Ти тримала свічку, щоб публічно очорнити людину, щоб очорнити її сім'ю? Як на тебе мають дивитися діти Алли та Максима? Як вони повинні дивитися не свою батьківщину, в якій шаленілі викрикують таке на їхніх батьків? Як ти смієш публічно принижувати людей? Маргарита, ти головний редактор рупора нашої країни. Ти журналіст, а не похабна бабуся на базарі, що розкидає нечистоти чуток і пліток. Я не впевнений, що не знайдуться люди, які не захочуть викинути на публічний суд твою білизну, - заявив Кіркоров.

Кіркоров вважає, що зараз не час лаятися всередині країни і створювати ситуацію, через яку інтелігенція, яка виїхала з Росії, не захоче повернутися.

Галкін нарвався на критику в Росії через критику війни в Україні. Він звернувся до російської влади з питанням, навіщо вони бомбардують українські міста.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Філіп Кіркоров (@fkirkorov)