Завантажити ще

Пропагандистка Сімоньян назвала Галкіна "геєм та мерзотою": Потап закликав її озвучити орієнтацію Кіркорова, Баскова та Лазарєва

Пропагандистка Сімоньян назвала Галкіна
Фото: прес-служба групи MОЗGI

Український продюсер та музикант Потап у Instagram закликав російську пропагандистку Маргариту Сімоньян розкрити правду про сексуальну орієнтацію Кіркорова, Баскова та Лазарєва. Артист опублікував новий пост після того, як в ефірі російського ТБ Сімоньян назвала Максима Галкіна "геєм і мерзотою", який для прикриття одружився з "літньою жінкою".

- А ця пасажирка відлітаючи в прірву забуття на своїй маршрутці мракобрехні встигає полити брудом всіх не згодних... Макс перш за все - людина, яка дуже любить свою Батьківщину і вміє бути чесним артистом, а Алла - легенда, яка пережила, і впевнений, переживе ще безліч правителів і таких клоунес, Мега Величина Світового рівня! Але якщо вже в хід пішли палиці, то давайте поколупаємо ними в придворних артистах - Кіркорових, Баскових, Лазаревих... не з тими ви дамочка переходите на особистості... чекаємо Макса і Аллу на концертах, після повної Перемоги України над путіним і вашою мерзопакістю, – написав репер.

Про що мова

Гуморист Максим Галкін напередодні Великодня записав відеозвернення, в якому засудив російську агресію в Україні. Він також уточнив, що влада РФ заборонила рекламу з його участю та заплановані концерти.

- Напередодні Великодня летять російські крилаті ракети до житлового будинку в Одесі. Гине сім'я, гине тримісячна дитина. Ось як це? Поясніть мені. Крилаті ракети взагалі не повинні прилітати в житлові будинки, ні в будні, ні у свята. Ви одночасно молитеся за мир, везете Благодатний вогонь до Москви, і при цьому ця сама влада посилає ракети. Чи це знову не ми? – сказав у відеозверненні Галин.

Пізніше, у студії пропагандистської програми «Вечір із Володимиром Соловйовим», ці ролики вивели із себе Сімоньян і вона звинуватила гумориста в лицемірстві.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oleksii Potapenko (@realpotap)