Завантажити ще

Моргенштерн заспівав про війну в Україні, використавши звернення Гордона до росіян та аудіоповідомлення одеситки з бомбосховища

Моргенштерн заспівав про війну в Україні, використавши звернення Гордона до росіян та аудіоповідомлення одеситки з бомбосховища
Фото: скриншот відео YouTube.com/MORGENSHTERN

Російський репер Моргенштерн випустив кліп на трек "12", у якому заспівав про війну в Україні. Для запису пісні артист використав звернення до російських журналістів Дмитра Гордона, а також аудіоповідомлення від мами одеського музиканта Владислава Палагіна, з яким співпрацює Моргенштерн.

- Сынулечка, ну, да, у нас тут, прям у нас, утром крышу чуть не снесло. Мы думали куда-то тикать, а потом вернулись на место. Молча сидим, в погребе бомбоубежище себе приготовили. Так что, ну, котик, не волнуйся, - сказано в аудіоповідомленні.

У кліпі, знятому одним кадром, артист співає про те, що "большие дяди отправят на бойню" і зазначає, що добре, що його брат "рос не в России, его не учили бояться". Відео закінчується текстом:

– Он украинец. Я русский. Мы делаем музыку вместе. Для всего мира. Мы хотим мира. Мы хотим дружбы.

Моргенштерну 24 роки. У минулому автор пародій на найпопулярніших артистів, а зараз сольний виконавець. Найвідоміші треки: "Cadillac" спільно з Елджеєм, "Cristal & Моєт", "El Problema". У серпні одружився зі своєю дівчиною Діларою.

У листопаді 2021-го репер переїхав з Росії до Дубаю після того, як голова СК РФ Олександр Бастрикін звинуватив його у торгівлі наркотиками.