Завантажити ще

Нові звернення українських артистів до росіян: Настя Каменських розплакалася під час звернення, а Олена Кравець попросила допомоги у КВК працівників

Нові звернення українських артистів до росіян: Настя Каменських розплакалася під час звернення, а Олена Кравець попросила допомоги у КВК працівників

Україна переживає четвертий день війни із Росією. З самого ранку у Харкові йдуть бої, до оборони готуються Суми та інші.

Українські артисти продовжують закликати росіян з проханням зупинити вбивчі дії їхньої влади. "КП в Україні" зібрала їх в один матеріал.

Українська комедійна актриса Олена Кравець

- Хлопці, КВнщики з Росії. Ви знаєте нашу команду. Ви знаєте нашого президента. Сьогодні вже не кумедно. Сьогодні гра змінюється щохвилини. Пам'ятайте, колись ми грали в КВК, нам доводилося переписувати «домашку» за ніч. Хлопці, ви ще маєте час переписати хід цієї гри. У вас велика багатомільйонна аудиторія.

Ви класно вигадуєте, творите та складаєте. Діти. Придумайте щось! ПРИДУМАЙТЕ ЩО-НЕБУДЬ. Ви талановиті люди. У вас вистачить мозків. Придумайте щось, щоб гра не закінчилася погано. Насамперед для вас. Тому що до цього йдеться. Ми тут. Повірте. Ми вистоємо. Але з Вами в ігри більше не гратимемо ніколи. Хлопці, вмикайтеся.

Ми бачимо вашу підтримку. Ми бачимо все, що ви робите. Тут гинуть люди мирні люди. Наші глядачі. Наші із вами глядачі. Будь ласка, розказуйте правду. Всім тим вашим мерзотникам, які думають, що тут якась визвольна операція, розповідайте правду. Чуваки, будь ласка, увімкніть. Вас багато. Дуже. Але нам усім зараз зовсім не до сміху.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Elena Kravets (@lennykravets)

Співак та продюсер Олексій Потапенко

- Звертаюся до всіх друзів та не друзів. До всіх російських та білоруських моїх колег. І нашим українцям також. Дорогі друзі, я знаю, що ви знаєте, що те, що у вас показують за російськими новинами, не відповідає дійсності. Я знаю, що ви знаєте, але боїтеся сказати, що це не просто спецоперація зі звільнення «ДНР» та «ЛНР», а це повномасштабна війна, яку Росія розпочала проти України. Три дні палають наші міста. На нас летять бомби, ракети.

На нас їдуть танки, висаджується піхота. У нас стріляють гелікоптери. Усе це робить російська армія. Ми мужньо захищаємось. Шановні панове артисти. З півночі нас наступає білоруська армія. Білоруси. Рідні мої. Улюблені. Серьога. Макс.. Як же ми любимо Вас в Україні. Ходімо на ваші концерти. Не мовчіть. Розкажіть правду. Я знаю, що ви боїтеся – у Білорусі ще важче, ніж в Україні, сказати правду. Але зараз настав час сказати правду.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oleksii Potapenko (@realpotap)

Співачка NK - Настя Каменських

- Я українка і дуже люблю свою країну. Кілька днів тому на мої землі, наші землі, напала російська авіація. Я народилася та виросла у Києві. Його бомбардують. Гинуть люди. Вбивають наших людей. Я знаю, що російські громадяни захищені від інформації. У цій непроглядній темряві. Тому що вас розповідають, що це все фейк, і що ми це придумали.

Але стільки людей просто не може збожеволіти і одночасно постити всі ці відео, фото та прохання про допомогу. Я дуже прошу російських громадян виходити і не мовчати. Дуже прошу моїх колег не мовчати – ви можете донести до людей, що це не нормально. Що це безсердечно. Що це жорстоко. Що це справжній геноцид України ?

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Український співак та музикант Іван Дорн

- Росіяни, я прошу вас почути! Тих, хто вірить у те, що все мирно, і ваші війська не бомбять наші будинки і що жодної війни немає. Пропоную вам подивитися на те, що відбувається і з іншого боку! Критично мислити, оцінюючи інформацію під різними кутами! Для того, щоб пояснити собі правдивість однієї сторони, потрібно переконатись у брехливості іншої сторони.

Я повідомлятиму вам про певні та достовірні новини, про які у ваших ЗМІ не повідомляється. Спробуйте придивитися.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ivan Dorn (@dorn_ivan)

Український співак та композитор Макс Барських

- Хлопці, всі хто живе в Росії і всі, хто, як і раніше, вірить, що нас рятують, що роблять добру справу, хочеться просто надіслати на три літери. Але я не робитиму цього. Намагаюсь бути спокійним. Сьогодні вперше поспав шість годин. Знаходжусь за містом. Чесно кажучи, хлопці, усім, хто сидить у Росії, дивиться телевізор, дивиться новини зі свого розкішного телебачення. Просто вимкніть. Просто увімкніть свою голову і зрозумійте, що вас на ******.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Max Barskih | Макс Барських (@max_barskih)