Завантажити ще

Екс-дружина Позитива Ганна Андрійчук про причини розлучення: Ми стали різними людьми і переросли один одного

Екс-дружина Позитива Ганна Андрійчук про причини розлучення: Ми стали різними людьми і переросли один одного
Фото: Скриншот youtube/Олицька

Дизайнерка Ганна Андрійчук в інтерв'ю YouTube-каналу "Олицька" зізналася, що в останні роки шлюбу вони з чоловіком Олексієм Завгороднім (Позитивом) стали різними людьми і переросли один одного. Надалі це і спричинило розлучення пари.

- Ми переросли один одного – це найголовніше, що трапилося у наших стосунках, чому ми розлучилися. Мені подобалися одні речі, а Льоші - інші. Ми стали абсолютно різними людьми, і це нормально. Я не вбачаю в цьому жодної драми. Звісно, коли це трапляється, це складно. І кожній людині було б боляче, але насправді все не так страшно. З цим жити можна і треба. Головне – бути чесним з самим собою та відповідати собі на запитання: "Хочеш ти?", "Готовий ти?". Якщо так, то йдемо далі. Якщо ні... (розводить руками).

Екс-дружина співака нагадала, що до розлучення пара вже два роки не жила разом, але не раз намагалася зберегти стосунки.

- Мені здавалося, що це буде таким маленьким періодом, нашою відпусткою один від одного, скажімо так. Я була більш ніж впевнена, що ми з'їдемося назад. Перший рік ми намагалися все склеїти, намагалися розмовляти. Але знов-таки... у Льоші було дуже багато концертів і було не до цього, грубо кажучи. Ми їздили разом на відпочинок як пара. На відпочинку все було чудово. І після кожної такої відпустки Льоша казав: "Ну все, починаємо наново". Ми щасливі поверталися додому, а потім розпочиналися концерти, у мене робота, і все сходило нанівець, – розповіла дизайнерка.

Андрійчук додала, що після розлучення не варто поспішати будувати нові стосунки та з обережністю підходити до вибору нового коханого.

- Шанувальники є, але не знайшовся той, хто зайняв би місце [у серці]. Я дуже вибірково наразі шукаю чоловіка, з яким прожила б до кінця своїх днів, - зазначила Ганна. - Я жодного разу після розлучення не ходила на побачення. В мене не було часу, не було бажання. А ходити для того, щоб завдавати собі морального насильства, - навіщо? Є нахабні, є невиховані. Але мені подобається, що останнім часом я почала притягувати до себе чоловіків з іншими рисами: інтелігентних, вихованих освічених, не вульгарних, не нахабних. Геть інший типаж.

Ганна Андрійчук та Олексій Завгородній почали зустрічатися ще у школі. У 2013 році пара вирішила одружитися. У квітні 2021 року стало відомо про їхнє розлучення.

Новини по темі: Розлучення Позитив