Завантажити ще

Памела Андерсон розлучається з п'ятим чоловіком

Памела Андерсон розлучається з п'ятим чоловіком
Фото: instagram.com/pamelaanderson/

Американська актриса та модель Памела Андерсон та її чоловік Ден Хейхерст подають на розлучення після року подружнього життя. Про це пише " Rolling Stone ".

- Актриса розлучилася зі своїм чоловіком-охоронцем Деном Хейхерстом, з яким вона прожила трохи більше року. Андерсон подає на розлучення у своїй рідній Канаді, де пара жила з того часу, як вони пов'язали себе узами шлюбу. Памела любить так само щиро, як і живе, - повідомило виданню джерело з оточення актриси, яке назвало цей шлюб "пандемічним вихором".

За його словами, Андерсон покинула їхній спільний з чоловіком будинок і нині живе в Малібу зі своїми синами. Водночас причину розлучення пара не розголошує.

Про стосунки 54-річної Андерсон та Хейхерста стало відомо у вересні 2020 року. У пари виявилися спільні інтереси – вони обоє є активістами на захист прав тварин. Того ж року вони одружилися – напередодні різдвяних свят.

До цього актриса була одружена з рокером Томмі Лі. Їхній шлюб тривав три роки, пара виховує двох спільних синів. Другим чоловіком Андерсон став рок-музикант Кід Рок, з яким вона розлучилася за рік. Двічі Памела одружилася з гравцем у покер Ріка Саломона, але в 2015 році вони остаточно порвали. З 74-річним Джоном Пітерсом зірка пробула у шлюбі лише 12 днів, після чого пара розлучилася.