Завантажити ще

Джейсон Момоа, актор і найкрасивіша людина на планеті, оголосив про розлучення

Джейсон Момоа, актор і найкрасивіша людина на планеті, оголосив про розлучення
Фото: instagram.com/prideofgypsies

Американський актор Джейсон Момоа - зірка "Гри престолів" та "Аквамена", визнаний у 2018 році найкрасивішим у світі чоловіком, оголосив про розлучення з дружиною. Спільну заяву Момоа та Ліза Боне опублікували в Інстаграмі 13 січня.

"Ми ділимося новиною про те, що розлучаємось. Ми вирішили розповісти про це не тому, що вважаємо це гідним висвітлення в пресі, а щоб далі йти по життю з честю та гідністю. Кохання між нами залишилося, просто воно розвивається тепер в іншому напрямку. Ми звільняємо одне одного для того, щоб бути тими, ким ми вчимося бути. Наша відданість одне одному, цьому священному життю та нашим дітям непохитна. Ми навчатимемо їх тому, чого можемо. Живемо молитвою. Нехай переможе кохання. Джей та Л", - сказано у заяві.

Екс-дружина Момоа, Ліза Боне – також відома актриса («Фанатик», «Серце ангела»). Разом вони були 17 років, з них п'ять - у шлюбі. Джейсон молодший від своєї обраниці на 12 років (йому 42, Лізі - 54), у пари двоє дітей.

Джейсон Момоа та Ліза Боне. Фото: instagram.com/prideofgypsies

Джейсон Момоа та Ліза Боне. Фото: instagram.com/prideofgypsies

Момоа відчував почуття до актриси задовго до їхнього знайомства, у чому він зізнався у шоу Джеймса Кордена у 2017 році.

- Відколи мені було близько 8 років і я побачив її по телевізору, я сказав: «Мамо, я хочу бути з нею". Я подумав: я переслідуватиму тебе все життя і доберуся до тебе, - говорив актор.

У 2018 році Боне зізналася в інтерв'ю Porter, що не могла залишити його залицяння поза увагою, адже він був наполегливим.

- У той момент прийшло кохання, і воно стало великим. І він не втік, як, я думаю, багато чоловіків би зробили. Він фактично підняв мене та закинув на плече у стилі печерної людини, - згадувала вона.

Пара познайомилася у 2005 році в джазовому клубі задовго до того, як Момоа прославився, зігравши чоловіка Дейєнеріс Таргарієн. Як розповідав Джейсон в інтерв'ю, він одразу ж закохався у Лізу. 2007-го у пари народилася донька Лола, а 2008-го - син. У 2017 році Момоа та Боне офіційно одружилися, зігравши таємне весілля.

Новини по темі: Розлучення Актори