Завантажити ще

У The Mail on Sunday вибачилися перед Меган Маркл після судового позову

У The Mail on Sunday вибачилися перед Меган Маркл після судового позову
Фото: REUTERS/Кейтлін Окс/Фотофайл.

Видавці газети The Mail on Sunday визнали поразку в суді проти герцогині Сассекської Меган Маркл. На сторінках видання повідомили, що домовилися про фінансову компенсацію дружині британського принца Гаррі. Суми не уточнили. Про це повідомляє The Guardian.

26 грудня на першій та третій шпальтах газети повідомили про рішення суду. У суді визнали, що видавничий дім Associated Newspapers порушив авторські права герцогині, опублікувавши текст її листа до батька у 2019 році.

- Герцогиня Сассекська виграла справу проти Associated Newspapers про порушення авторських прав у результаті публікації статей у The Mail on Sunday та The Mail Online [...]. Досягнуто домовленості щодо фінансової компенсації, - заявили в газеті.

Суд зобов'язав Associated Newspapers покрити всі судові витрати герцогині. У березні 2021 року ця сума перевищила 1,5 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 2,1 мільйона доларів). На даний момент рішення суду сума витрат збільшилася.

Оглядачі британської преси наголосили, що текст листа оприлюднили у період різдвяного затишшя, коли газетні тиражі максимально знижуються. Зазначили, що у газеті дрібним шрифтом надрукували чотири пропозиції.

Новини по темі: Суд Меган Маркл