24 липня
Завантажити ще

Королева Єлизавета II традиційно привітала британців з Різдвом

Королева Єлизавета II традиційно привітала британців з Різдвом
Фото: POOL/REUTERS

Королева Єлизавета II привітала британців із Різдвом Христовим, яке католики відзначають 25 грудня. Мова королеви знімалася у Білій вітальні Віндзорського замку, а відео опубліковано в Інстаграмі королівської родини.

- Хоча для багатьох це час великого щастя та гарного настрою, Різдво може бути тяжким для тих, хто втратив близьких. Цього року я розумію чому, - зазначила у своїй промові британська монархиня.

Як відзначила Єлизавета II для королівської сім'ї Різдво буде радістю, незважаючи на те, що в будинку не буде чути одного знайомого сміху, тому що у членів її сім'ї буде можливість згадати. Під час звернення до британців, поруч із королевою лежала її фотографія з чоловіком, зроблена на річницю їхнього діамантового весілля у 2007 році.

Незважаючи на власну втрату, королева сказала, що її сім'я була «джерелом великого щастя», зазначивши, що цього року у неї народилося четверо правнуків.

- Хоча COVID знову означає, що ми не можемо святкувати так, як ми, можливо, хотіли, ми все ще можемо насолоджуватися багатьма щасливими традиціями, будь то співи гімнів - якщо мелодія добре відома - прикраса ялинки, дарувати і отримувати подарунки або дивитися улюблений фільм, Фінал якого ми вже знаємо. Не дивно, що сім'ї так часто дорожать своїм різдвяним розпорядком, - наголосила вона.

Через поширення коронавірусу у Великій Британії 95-річна королева вирішила не проводити традиційно Різдво в Сандрінгемі, а провести канікули у Віндзорському замку, де вона залишалася протягом більшої частини пандемії. До неї приєднаються деякі члени її сім'ї, включаючи принца Чарльза та його дружину, герцогиню Корнуолл.

Минулого року Єлизавета II святкувала Різдво зі своїм чоловіком. Принц Філіп помер у квітні цього року.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The Royal Family (@theroyalfamily)