24 липня
Завантажити ще

Принц Гаррі та Меган Маркл вперше показали свою дочку Лілібет

Принц Гаррі та Меган Маркл вперше показали свою дочку Лілібет
Фото: REUTERS.

Найближчими днями всі члени королівської сім'ї, дійсні та колишні, публікуватимуть традиційні різдвяні листівки. Принц Гаррі та Меган Маркл уже зробили це. Герцог та герцогиня представили свою різдвяну листівку, на якій зображені разом із двома дітьми: 2,7-річним сином Арчі та 6-місячною Лілі.

Фото зробив фотограф  Алексі Любомирскі, який раніше робив весільні фотографії пари, а також фото в день їх заручин. Він уже опублікував кадр у своєму інстаграмі.

- Для мене було чудовою честю мати можливість продовжити історію цієї сім'ї, яку я спочатку сфотографував як заручену пару, потім у день їхнього весілля, як подружню пару, а тепер бачу, як їхнє кохання проявляється у двох прекрасних дітях. Одна з найбільших радостей, яку я отримую від фотографії, - це коли я можу фотографувати "любов" у тій чи іншій формі. Цей день, проведений з герцогом та герцогинею Сассекськими, був однією з таких радісних подій, і для мене велика честь бути запрошеним відобразити його, - написав фотохудожник.

Меган і Гаррі зафіксовані на дерев'яних сходах на ганку будинку, герцогиня тримає на руках дочку, а її чоловік Гаррі – сина, Арчі сидить на колінах у тата, а Меган піднімає дитину Лілі у повітря. Рудоволосі діти дуже схожі на Меган та Гаррі. На Гаррі - особливо: руда шевелюра Арчі і ніжне і рідкісне поки волосся Лілібет не залишає сумнівів, у кого пішли нащадки герцога та герцогині Сассекських.

Про те, що принц Гаррі та Меган Маркл стали батьками вдруге, стало відомо 6 червня 2021 року. У пари народилася дочка, яку назвали Лілібет Діана Маунтбеттен-Віндзор (на честь принцеси Діани та королеви Єлизавети II, яку в дитинстві звали Лілібет). Дівчинка з'явилася на світ у Каліфорнії. Лілібет – восьма у черзі на британський престол. Також подружжя виховує майже трирічного сина Арчі Харрісон, який з'явився на світ у Лондоні.

Різдвяна листівка Гаррі та Меган Маркл. PHOTO BY ALEXI LUBOMIRSKI, COPYRIGHT OWNED BY PRINCE HARRY AND MEGHAN, THE DUKE AND DUCHESS OF SUSSEX

Різдвяна листівка Гаррі та Меган Маркл. PHOTO BY ALEXI LUBOMIRSKI, COPYRIGHT OWNED BY PRINCE HARRY AND MEGHAN, THE DUKE AND DUCHESS OF SUSSEX