Завантажити ще

Роман Свечкоренко про виліт із "Холостячки": Я навіть радий, що так сталося

Роман Свечкоренко про виліт із
Фото: instagram.com/holostyakstb.

Психолог та блогер Роман Свечкоренко, який несподівано повернувся на шоу "Холостячка" в 11 випуску, залишив проект на початку 12 епізодів. За словами Злати Огневич, на побаченні вона не відчула сильних почуттів щодо Роми.

- Я була на побаченні та намагалася зрозуміти, проаналізувати свої почуття. Я зрозуміла, що ниточка, яка нас пов'язувала, стала тоненькою, багато часу не бачилися, – нарікала Злата. - Я зрозуміла, що час втрачений, я нічого не зможу зробити.

Після рішення Огневича на шоу залишилися Дмитро Шевченко та Андрій Задворний. Поки фанати дивляться продовження випуску в очікуванні на рішення співачки, Свечкоренко прокоментував свій вихід з проекту в Інстаграмі.

-А ось тепер кінець і далеко не Happy And, – написав Роман. - Найцінніше, що у нас є – це час, це єдине, що є обмеженим для нас. Коли приходить це усвідомлення, починаєш розуміти, чому ти так злишся, якщо люди забирають у тебе його. А тим паче ось так. Хто ж його забрав у мене? Я став заручником ситуації, на яку не міг впливати із самого початку. Мені шкода, що так склалися мої обставини, що я не встиг розлучитись до початку проекту, хоча я дуже цього хотів і зробив усе можливе, в рамках закону. Мені шкода, що цим скористалися і зробили мене ошуканцем (я зараз не про Злата), мені щиро шкода. Я від початку сказав, що я ще в процесі [розлучення]. Ще задовго до початку зйомок. Мене запевнили, що все буде гаразд, а я просто повірив. Навіть переконували, що ніхто цього не зацікавлений. Повірити було помилкою, моєю особистою помилкою. У будь-якому випадку винен у тому, що відбувається, тільки я сам. Така у мене думка щодо всього, що відбувається. Але за фактом у мене просто забрали час, мій час. При цьому зробили на всю країну ошуканцем. Але зараз я навіть радий, що так сталося. Я став сильнішим, стресостійкішим, надійнішим. Це моє особисте зростання, за рахунок негативу, який я отримав, який створили навколо мене, коли я просто довірився.

Психолог упевнений, що у них із Златою була взаємна симпатія. Проте обставини завадили тому, щоби інтерес переріс у щось більше.

- Що стосується моїх стосунків із Златою, то все по-іншому. У нас правда був щирий інтерес один до одного, який міг стати чимось дуже серйозним. Це відчувала вона, це відчував я, і мені більше нічого не потрібно було. Але, на жаль, ми потрапили не в той час і не в те місце. Впевнений, що якби ми були в інших обставинах, все склалося б зовсім по-іншому. Потрібно приймати правду, а правда, що ти не для всіх і не все для тебе. Потрібно відпускати людей, які не готові тебе кохати. Одне з найскладніших і найважливіших умінь, які потрібні у житті. Всім дякую, хто в мене вірив, я справді дуже старався, але, мабуть, не судилося, - зазначив Свечкоренко.