26 сiчня
Завантажити ще

Екс-учасник "Холостячки" Макс Тарапата заявив про атаку хейтерів на його родину

Екс-учасник
Фото: instagram.com/tarmaks

Екс-учасник шоу "Холостячка" Максим Тарапата розповів, що після участі у проекті на його сім'ю розпочалася атака з боку хейтерів. За словами чоловіка, образи стали надходити після випуску, де він познайомив Злату Огневич із сім'єю. Про це Максим написав в Інстаграмі.

"Чимало думав, чи варто розповідати цю історію… Але занадто довго вона крутиться у голові! Моя мама сильно переживала, коли на нашу сім'ю йшли образи. Як тільки її не називали - прибиральницею та утриманкою, сестру - неадекватною, а сім'ю і взагалі "з прибамбасами". Кілька днів вона плакала. Це, мабуть, дошкуляло мені найсильніше!" – поділився Тарапата.

Він додав, що його мама також не розуміла, чому їхня родина зіткнулася з хейтом, оскільки "на екрані їх бачили близько 30 хвилин, а навішати ярликів встигли на кілька життів". Проте Максим зазначив, що не лише його сім'я стикається з подібним, у себе в коментарях він також бачить, скільки всього пишуть про Злату, і це "часто виходить за будь-які межі".

"За що й навіщо? Адже вона, як і кожен із нас, проживає своє життя так, як його відчуває і як бачить найкраще насамперед для себе, а також для своїх близьких. Вона глибока і щира у своїх мотивах та вчинках людина. Це жорстоко та несправедливо", – написав він.

Тарапата вважає, що проживати особисте життя перед камерами - це ще те "щастя", тому що завжди знайдеться людина, яка знає, як жити краще і бути щасливішим. Але, за його словами, у подібних дискусіях немає нічого поганого, вони навіть можуть бути корисними - окрім випадків, колись справа доходить до образ.

Макс Тарапата залишив проект "Холостячка" у 11-му випуску. Рішення Злати здивувало шанувальників шоу, оскільки багато хто був упевнений у перемозі Макса. Сама Злата зізналася, що їй було дуже боляче його відпускати.

Новини по темі: Холостячка Злата Огневич