Завантажити ще

Макс Тарапата про виліт з "Холостячки": Мені є що ще сказати

Макс Тарапата про виліт з
Фото: instagram.com/tarmaks.

Психолог та блогер Роман Свечкоренко несподівано повернувся на шоу "Холостячка". У 11 випуску романтичного реаліті серце Злати підкоряли троє чоловіків: Макс Тарапата, Дмитро Шевченко та Андрій Задворний, поява Романа вплинула на рішення Злати у фіналі випуску.

У 11 серії Злата познайомила шанувальників зі своїми батьками та сестрою. Члени сім'ї висловили думку про чоловіків, чим допомогли співачці зробити вибір. Тарапата сподобався всім родичам артистки, але вона не дала йому троянду.

- Максе, моя сім'я бачить моє майбутнє з тобою. Ти дуже сподобався мамі. Щоразу я відчуваю, як ти мене огортаєш своєю увагою та турботою. Ти буквально кричиш про своє кохання на кожному нашому побаченні. Я, на жаль, не зможу тобі дати те, що зможе зробити нас обох щасливими. У мене величезна подяка та вдячність за весь проведений час разом, – сказала Злата Максу.

Роман Свічкоренко. instagram.com/holostyakstb

Роман Свічкоренко. instagram.com/holostyakstb

Злата наголосила, що було "неймовірно боляче його відпускати".

– З Максом у нас гарна романтична історія. Я почала залучатися до цих почуттів. Але я чесно запитала себе: чи можу дати йому те, що він чекає. Весь час бути разом – це означає 24 години на добу. Я не можу відповісти взаємністю, – пояснила своє рішення Огнєвіч.

Рішення головної героїні здивувало Тарапату. Він уже мріяв, що вони утворять сім'ю.

- Мені здавалося, що в мене скоро буде все те, що я хотів. Боляче, але серцю не накажеш. Вона неймовірно красива. Познайомитися та провести час із такою жінкою – це велике щастя. Вона варта бути щасливою. Дуже красива історія, яку пам'ятатиму все життя. Все життя буду вдячний їй. У нас були чудові моменти, які б я не проміняв ні на що, – пояснив Тарапата.

Після вильоту з проекту Максим заінтригував передплатників у своєму Інстаграмі. Він повідомив, що йому є що ще сказати.

- Я вдячний за кожну мить, яку провів з тобою! Дякую тобі, Злато Огневич. Сьогодні в нашій історії на проекті було поставлено крапку. Мені є що ще сказати, але це буде трохи пізніше. Лише хочу додати, що я вам усім дуже вдячний за підтримку та за те, що були зі мною весь цей час! – написав Макс.

У коментарях учасника шоу підтримав Григорій Решетник.

- Максе, ну чому… Ти крутий! – висловив думку Григорій.

Злата Огневич також залишила свій коментар.

- Максиме. Ти неймовірний, я тобі вдячна за кожну мить на проекті. Ти все знаєш, – написала головна героїня шоу.

ДО РЕЧІ

Чому повернувся Роман Свечкоренко

У шостому епізоді шоу Роман вилетів із проекту. На той раз Злата з'ясувала, що Свічкоренка ще не розлучено. Співачка попросила учасника завершити процес розлучення. Судячи з повернення Романа, йому вдалося залагодити юридичні питання. На церемонії троянд Злата попросила йому додаткову троянду. Тепер він боротиметься за її серце з Андрієм Задворним та Дмитром Шевченком.