Завантажити ще

Григорій Решетник припустив, хто міг би стати новою Холостячкою

Григорій Решетник припустив, хто міг би стати новою Холостячкою
Фото: instagram.com/grisha_reshetnik

Ведучий СТБ Григорій Решетник напередодні фіналу другого сезону "Холостячки" припустив, хто міг би стати героїнею нового сезону реаліті. В інтерв'ю "КП" в Україні" шоумен зізнався, що пропонує як кандидаток Лесю Нікітюк, Наталю Могилевську, Славу Камінську та Тіну Кароль.

- Я багатьох розглядаю для цієї ролі і з багатьма порушую це питання. Хтось думає, що я несерйозно, жартома, але коли справа доходить до запрошення на кастинг, всі розуміють, що я говорив серйозно. Леся – прекрасна талановита дівчина. Думаю, сезон із нею був би дуже цікавим. Тіна Кароль, мені здається, чудово б упоралася. Я десь читав, що Наталія Могилевська модерує себе у ролі Холостячки, для Наташі потрібні сміливі, харизматичні чоловіки. Слава Камінська теж холостячка. А Едгар Камінський, у свою чергу, холостяк. Мої творчі ідеї іноді сміливіші, ніж можуть здаватися в контексті мого стриманого сімейного іміджу (сміється), – поділився телеведучий.

На запитання журналістів, у кого з учасників, що залишилися, є всі шанси на перемогу в другому сезоні реаліті, Решетник відповів:

– Ідеальний варіант – це той чоловік, якого обере Злата. Я все більше переконуюсь, що немає жодних правил, тут складно з якимись своїми порадами, кожен має свою історію. Усі фіналісти – чудові хлопці. Вони дуже різні, але водночас однакові у своїй порядності, відповідальності, вони готові до сім'ї, дітей, і це класно. Моя мама, наприклад, фанатіє від Максима Тарапати. Хтось із друзів молодшого покоління фанатіє від Дмитра Шевченка. Ті, хто любить романтику та пригоди, люблять Андрія Хветкевича. Ті, хто любить сміятися, вміє з легкістю ставитися до всього, що відбувається, і знаходити вихід із будь-якої ситуації, люблять Андрія Задворного, - уточнив він.

Григорію Решетнику 38 років. Працює на СТБ з 2007 року. Веде такі шоу, як "Холостяк", "Холостячка", "Неймовірна правда про зірок", "Україна має талант". З дружиною Христиною Решетник виховує трьох синів – 8-річного Івана та 4-річного Дмитра, а також 11-місячного Олександра.