13 червня
Завантажити ще

Війни зірок із продюсерами: Фалеса вимагав від Ньютон 450 тисяч доларів, а Джамала відмовилася розмовляти з колишнім

Війни зірок із продюсерами: Фалеса вимагав від Ньютон 450 тисяч доларів, а Джамала відмовилася розмовляти з колишнім
Фото: Instagram.com/igor.tarnopolskyy/

За 10-річну історію співпраці між продюсером Володимиром Бебешком та його тепер уже експідопічною Мілою Нітіч було всяке, і після розставання вони розповідали свої історії. Зараз ми отримали нову порцію подробиць. Розкрив душу Бебешко в ефірі шоу «Не бреши мені» на каналі LIVE.

«Вона справді пробивала вокалом. Вона – українська Х'юстон! Вона мала зайняти статус державної співачки. Але вона мені сказала, що молода. Яка ти молода? 30 років – стара! І ти завжди виглядала на 40 років! Ти - дебела! - каже про артистку продюсер. – Я дав їй можливість експериментувати. Вона лінива. Я не хочу її образити, але це правда!

За словами Нітіч, серйозний розкол між ними стався у 2016 році, коли вона не змогла зібрати залу на 500 місць в Українському домі. А така ситуація психологічно сильно б'є по артистові, який працює на сцені багато років.

І тут, згадуючи різні шоу-бізнесові історії, розумієш, що мало кому вдається розлучатися по-доброму.

Джамала та Ігор Тарнопольський

Дуже несподівано Джамала розлучилася зі своїм продюсером Ігорем Тарнопольським (на головному фото). Про це стало відомо у вересні після того, як із ютуб-каналу співачки зникли її кліпи. А оскільки права на пісні та кліпи Джамали належали лейблу Тарнопольського Enjoy! Records, у багатьох склалося враження, що таким чином Ігор мстить колишній підопічній.

Але сам продюсер запевняє у протилежному: ні про яку помсту не може бути мови, це був інформаційний вкидок з метою зіпсувати його репутацію, і такі маніпуляції та шантаж у публічній сфері – це непрофесійно.

«Причиною стало те, що частина контенту на офіційному каналі була відправлена на верифікацію, це означає підтвердження від усіх творців аудіовізуального продукту згоди на передачу авторських прав, тому що виявили прогалини в пакеті документів на відеороботи, – пояснював ситуацію Тарнопольський в інтерв'ю газеті «Факты ».. – Це стандартна процедура для закріплення прав авторів під час реєстрації».

За словами Тарнопольського, про розрив артистка повідомила його у присутності чоловіка, не пояснивши причини, і попри те, що їх пов'язувало 11 років партнерських стосунків. Надалі Джамала також відмовилася від будь-яких прямих контактів з Ігорем навіть у присутності посередника.

«З Джамалою нас пов'язувало 11 років партнерських стосунків. Я продюсував усі сингли та альбоми, починаючи з першого та закінчуючи двома останніми, десятки кліпів, відеофайлів, - продовжує продюсер. - весь креатив, творчі тендери, продакшн, підбір команди. Поразка у національному відборі «Євробачення-2011» та подвійна перемога на «Євробаченні-2016»… Ці 11 років – найважливіший відрізок мого життя та кар'єри, я повністю присвятив себе проекту і ніколи не завдам йому шкоди. У мене відданість до останнього дня і лише позитивні спогади».

У Джамали ж, схоже, своє бачення ситуації. Але артистка про те, що сталося, не говорить ні слова.

Ігор Тарнопольський каже, що Джамала навіть йому не озвучила причини розлучення. Фото: Instagram.com/igor.tarnopolskyy/

Ігор Тарнопольський каже, що Джамала навіть йому не озвучила причини розлучення. Фото: Instagram.com/igor.tarnopolskyy/

Віталій Козловський та Ігор Кондратюк

Одна з найгучніших справ у нашому шоу-бізнесі – це війна, інакше й не назвеш, між Ігорем Кондратюком та Віталієм Козловським, яка триває майже 10 років. Минулого року під час гри «Правда чи дія» на ютуб-каналі Олі Полякової артист розповів, що замість свободи Кондратюк вимагав у нього 300 тисяч доларів. Сам Козловський пропонував виплатити гроші, які він заробив за два роки співпраці з продюсером, протягом 3-5 років. Але, за словами співака, Кондратюку такий варіант не сподобався.

«Він на цю суму не погодився і сказав: «Послухай, хлопче. Подобається тобі це чи ні, але ми порадилися з юристом, і ти мені винен 300 тисяч доларів. Не питай, за що, стільки коштує твоя свобода», - каже Віталій.

Контракт співак та продюсер розірвали у 2012 році. Як зізнається Козловський, потім він жив як у пеклі:

«Для мене всюди зачинялися двері, мене викликали всі музичні редактори і казали: «Приїжджав Кондратюк і казав: «Не ставте його в ефір, будьте солідарні зі мною, а я продюсер». Вони не знали, яку брудну війну він веде зі мною».

Кондратюк заборонив артисту виконувати свої хіти, у разі неслухняності – навіть виїжджати за кордон. І суди тягнуться ще й досі.

«Я кілька разів намагався з цією людиною дійти консенсусу. Але людина не йде на жодні контакти. Для мене він був духовним наставником, я до нього прислухався більше, ніж до рідного тата, а потім раптом він робить щось таке, щоб тебе просто не стало», – каже співак.

Але це ще не все.

«Я живу в квартирі, яка була куплена на дружину Кондратюка, і потім мені через 5 років передалася, бо я за неї виплатив гроші, - продовжує Козловський. – Вона коштувала 340 тисяч доларів. Квартира непогана, але це не за ці гроші зовсім. Пізніше я зустрів господаря цієї квартири і виявилося, що продали її за 200. Тобто 140 тисяч я просто подарував. Коли ми розійшлися, Кондратюк забрав ще машину, яка не була оформлена на мене, але суму грошей за неї сплачено з моєї кишені. Це була моя сутичка з величезною несправедливістю».

Міка Ньютон, Юрій Фалеса та Тимофій Нагорний

Не вдалося розлучитися мирно і Юрію Фалесі з Мікою Ньютон. Продюсер хотів відібрати у співачки сценічне ім'я (справжнє ім'я артистки Оксана Грицай) та її репертуар. Більше того, Фалеса вимагав від колишньої підопічної 450 тисяч доларів – у таку суму він оцінив її розкручування як виконавиці. Проте суд став на бік співачки: Фалесу зобов'язали виплатити Міці зарплату за роки її роботи (сума на 2009 рік – понад 200 тисяч гривень). Також вона отримала право виступати під ім'ям Міка Ньютон, а її репертуар викупив у Фалеси інший продюсер Тимофій Нагорний.

«Я для себе вирішила, що більше не хочу вникати у розвиток цього конфлікту. Для мене достатньо того, що ім'я Міка Ньютон належить мені. Зараз я пишу новий альбом, готуюся до зйомок і зовсім не хочу уподібнюватися до свого колишнього продюсера: дзвонити і ходити до людей, просити їх чимось насолити або просто не допомагати. Думаю, він вважає, що таким чином зіб'є мене з ніг, від мене відвернуться всі і вся, - зізнавалася тоді Міка. - Зараз він звертається до людей, яких не хотів чути і знати роками, і пропонує «дружити проти мене», зриває мені зйомки, бреше в інтерв'ю, що я не Міка Ньютон. А я про нього не говоритиму нічого поганого, Юрій був мені майже членом сім'ї. Але тепер я по-справжньому дізналася, на кого мені доводилося працювати сім років!

Із Тимофієм Нагорним Міка пропрацювала 5 років, але у 2015 році Нагорний розповів, що більше не є продюсером співачки.

«Я взяв один диск, інший – мого імені там уже не було. Поступово зрозумів: вона вирішила, що може працювати й розвиватися одна, а я опинився десь на другому-третьому плані, – з явною образою зізнався Нагорний у програмі «Зірковий шлях». - Вона має необхідні зв'язки для просування. Я залишився в тіні і тому вважав за потрібне сказати їй «до побачення» і побажати удачі у подальшій творчості».

У 2018 році Міка вийшла заміж за американця Кріса Сааведру та знімається як модель у рекламі світових брендів.

Незважаючи на те, що Крапівіна залишила Лободу, за словами продюсера, вони – споріднені душі. Фото: Instagram.com/natellakrapivina/

Незважаючи на те, що Крапівіна залишила Лободу, за словами продюсера, вони – споріднені душі. Фото: Instagram.com/natellakrapivina/

Світлана Лобода та Нателла Крапівіна

У червні цього року після 11 років спільної роботи розпався, здавалося б, непорушний тандем Нателли Крапівіної та Світлани Лободи.

Виною тому став скандал між Нателлою та Філіпом Кіркоровим, який розгорівся після російської музичної премії МУЗ-ТВ. Крапівіна заявила, що російський шоу-бізнес нагадує їй «цирк виродків», а постановку Кіркорова на церемонії в компанії напівоголених чоловіків охрестила паноптикумом, додавши, що «раніше на Кавказі таких розчленовували на шашлики». У свою чергу, артист різко відповів продюсеру:

Хто ви всі такі і звідки взялися? Деякі уявили себе вже в космосі, але за звичкою плавають у невагомості своїх фекалій. Скільки пафосу та гордовитості в цьому! Так легко повірити, що накручені від роботів мертві душі переглядів - це і є популярність. Багатьом артистам далеко до вас. Бо так чесно красти номери інших артистів, плагіатити... Дівчатка, де ви навчалися, я викладав».

Під час цих суперечок Лобода не промовила жодного слова, Крапівіна ж у результаті заявила, що більше не є продюсером Світлани. Багато хто тоді не сприйняв ці слова всерйоз, мовляв, у Нателли палкий характер, продюсер просто образилася, що артистка її не підтримала. Але рішення Крапівіна ухвалила безповоротно.

За словами Лободи, кризи у відносинах із продюсером уже бували.

Ми близько місяця не розмовляли, просто дали одна одній паузу. Але зараз розібралися. Ви знаєте, у нас кілька років тому був такий дуже тяжкий період, коли ми майже рік не працювали разом. Ми це не афішували, але дуже важко спілкувалися саме тоді, коли я була вагітна Тілечкою, у мене був кліп SuperSTAR. Ми з Нателлою важко ладнали», - заявила артистка в інтерв'ю передачі «Зірковий шлях».

Проте, незважаючи на розлади, за словами Крапівіної, вони так багато років пройшли з нею спиною до спини, що ніщо ніколи цього не змінить, вони давно споріднені душі.

«Ти – мій друг, моя рідна людина, ти – my partner in crime», – зізналася вона, вітаючи Світлану з днем народження у жовтні.

Новини по темі: Лобода Джамала Міка Ньютон