13 червня
Завантажити ще

У суді через лист Меган Маркл розкрилися подробиці скандалу з весільною діадемою

У суді через лист Меган Маркл розкрилися подробиці скандалу з весільною діадемою

Колишній секретар зв'язків із громадськістю герцогів Сассекських розповів авторам книги " У пошуках свободи ", як Меган Маркл обрала весільну тіару. 40-річна Меган нібито обговорила цей момент із Джейсоном Кнауфом, який на той час був її секретарем зі зв'язків із громадськістю, щоб той доніс інформацію до письменників. Про це повідомляє standard.co.uk.

Як повідомляли The Times з посиланням на джерела, вибір тіари для весілля Меган Маркл обернувся скандалом. Нібито слуги підготували діамантову діадему, яку в 1932 надягала бабуся Єлизавети II, королева Мері. При цьому Меган, за даними джерела, заявила, що хоче вийти заміж у тіарі зі смарагдами. Принц Гаррі після цього нібито підвищив голос: "Що Меган хоче, то Меган отримує". Нібито це сталося у спілкуванні з помічницею Анджелою Келлі, а згодом королева висловила онуку своє невдоволення.

Кнауф дав свідчення в рамках слухання в Апеляційному суді у справі через публікацію листа Меган Меркл її батькові Томасу. Кнауф надав суду електронного листа, згідно з яким герцогиня Сассекська хотіла спростувати інформацію про скандал через діадему. У зв'язку з цим Кнауф повідомив іншу версію подій авторам книги про Сассекси "У пошуках свободи" Оміду Скобі та Керолайн Дюран. В електронному листі від 10 грудня 2018 року герцогиня написала про себе у третій особі, обговорюючи вибір діадеми. У листі Маркл виділила розділ "Історії із таблоїдів, які потрібно виправити".

- Меган поділилася особливою історією про вибір діадеми. Були присутні королева, Гаррі та Меган. Вона приміряла п'ять діадем, і королева запитала її, що вона надає перевагу. Меган запитала королеву про її вподобання. Королева сказала, що всі вони їй підходять, і Меган обрала діамантову, яка, на думку королеви, ідеальна. Соромно бачити такий гарний солодкий момент, спотворений у ЗМІ, – написала Маркл про себе від третьої особи.

Історія питання

Меган подала до суду на Associated Newspapers Limited (ANL) (видавця The Mail On Sunday та MailOnline) через п'ять статей, у яких навели уривки з "особистого та приватного" листа герцогині Сассекської 77-річного Томаса Маркла.

ANL подали апеляцію на рішення судді Високого суду про винесення спрощеного судового рішення у справі герцогині. Тим самим хочуть оскаржити той факт, що Меган виграла справу без судового розгляду.