Завантажити ще

Експіарник Меган Маркл заявив, що вона полегшила лист батькові, припускаючи публікацію в ЗМІ

Експіарник Меган Маркл заявив, що вона полегшила лист батькові, припускаючи публікацію в ЗМІ
Фото: Джеремі Селвін/Пул через Reuters.

Меган Маркл написала "особистий" лист батькові Томасу Марклу, очікуючи, що текст можуть зробити надбанням громадськості. Згідно з судовими документами, її колишній секретар зі зв'язків із громадськістю Джейсон Кнауф заявив, що герцогиня назвала Томаса "татом" у листі, щоб "зачепити серце" публіки. Про це повідомляє PageSix.

Йдеться про розгляд у зв'язку з публікацією листа герцогині батькові, який вона написала після того, як він не з'явився на її весілля з принцом Гаррі у 2018 році. Меган подала до суду видавця британської газети за публікацію тексту. На апеляційному слуханні 10 листопада юристи розкрили суду листування Маркл з його колишнім секретарем зв'язків із громадськістю. З цього листування зробили висновок, що лист "написано з урахуванням інтересів читачів".

- [Герцогиня] попросила мене переглянути текст листа, сказавши, що "очевидно, що все, що я написала, було зроблено з розумінням того, що це може просочитися", - заявив Кнауф у показаннях свідків.

Нібито Маркл запитала Кнауфа, чи слід їй використовувати в листі звернення "тато". Заява Кнауфа стала доказом того, що листа не було "інтимним посланням тільки для очей її батька". На цьому наполягав адвокат видавця Mail on Sunday Ендрю Калдекотт.

- Лист складено спеціально з урахуванням потенційної можливості громадського споживання, тому що позивач розумів, що пан Маркл може розкрити його засобам масової інформації, - сказав Калдекотт в Апеляційному суді.

Кнауф стверджує, що Гаррі мав намір зв'язатися з авторами "У пошуках свободи"

Кнауф також заявив, що принц Гаррі обговорював з ним книгу " У пошуках свободи ", написану за мотивами їх з Меган біографії. Нібито пара надала Кнауфу список претензій, якими Гаррі та Меган планували поділитися з авторами книги. У претензіях Гаррі нібито описав "натиск ЗМІ, кіберзалякування, ляльководство Томаса Маркла і так далі".

- Навіть якщо вони вирішать не використати це, вони повинні почути, на що це було схоже, від когось, хто був у центрі уваги, - нібито сказав Гаррі Кнауфу. - Тож якщо ви не плануєте розповідати їм, можу [це зробити] я?!.

Згідно з судовими документами, Гаррі збирався заперечувати свою причетність до написання книги: "Я повністю погоджуюсь з тим, що ми повинні мати можливість заявити, що ми не маємо до цього жодного відношення".

Історія питання

У лютому у Високому суді ухвалили, що публікація листа Меган Маркл була "явно надмірною і, отже, незаконною". У березні Associated Newspapers зобов'язали надрукувати на першій шпальті заяву про порушення авторських прав герцогині. Заяву вирішили не публікувати, доки не винесуть рішення в Апеляційному суді. Апеляцію розглядають три старші судді, яка. Очікується, що розгляд триватиме три дні. Рішення мають винести пізніше.