Завантажити ще

Меган Маркл розкритикували за те, що вона представилася герцогинею Сассекською

Меган Маркл розкритикували за те, що вона представилася герцогинею Сассекською
Фото: REUTERS.

Дружину британського принца Гаррі Меган Маркл розкритикували після того, як ЗМІ повідомили, що вона дзвонила сенаторам США від Республіканської партії на їхні особисті телефони та представлялася королівським титулом. Герцогиня запропонувала збільшити оплачувану декретну відпустку для американців. За підрахунками, йдеться про витрати у розмірі 3,5 трильйони доларів. Герцогиню розкритикували через те, що вона представлялася герцогинею Сассекської після відмовитися від королівських повноважень. Про це повідомляє американське видання Page Six.

Меган Маркл здивувала сенаторів дзвінком із прихованого номера

Як повідомляли в Politico, Сенатор Шеллі Мур Капіто сказала, що їхала за кермом, коли їй зателефонували зі прихованого номера.

- І вона каже: "Сенатор Капіто? Це Меган, герцогиня Сассекська", - передала Капіто розмову з Меган. – Я не могла зрозуміти, як вона отримала мій номер.

Республіканець від штату Мен Сьюзан Коллінз сказала Politico, що їй теж дзвонила Меган.

- На мій великий подив, вона зателефонувала мені по моїй приватній лінії і представилася як герцогиня Сассекська, що до певної міри іронічно, - сказала Коллінз. - Я була рада поговорити з нею. Але мене більше цікавить, що мені говорять про це мешканці штату Мен.

Капіто та Коллінз сказали Politico, що не чекали дзвінка від Меган з приводу декретних виплат. Сенатор Кірстен Гіллібранд від штату Нью-Йорк сказала, що вона дала Меган Маркл телефони колег. Кірстен зазначила, що попередила колег про можливий дзвінок герцогині.

Герцогині порадили не втручатися у політику США

Політичний експерт Даррен Граймс після цих новин розкритикував герцогів Сассекських у своєму Твіттері.

- Це та сама пара, яка з'являється на кліматичних заходах у Нью-Йорку лише для того, щоб летіти назад до Каліфорнії приватним літаком. Бере два приватні літаки, щоб бути присутнім на матчі по поло. За повідомленнями, чи була на палубі "суперяхти", що викидає вуглець? Яка нестерпна пара, – заявив Даррен.

Ведучий GB News Колін Бразьє порадив Меган добиватися свого аргументу.

- Якщо вам потрібно комусь зателефонувати, справьте на нього враження силою свого аргументу. Не торгуйтеся королівським титулом установи, для підриву статусу якої ви і ваш чоловік зробили так багато, – написав Бразьє у Твіттері.

Користувач Твіттера Британі Гадурі наголосила, що неправильно використати свій титул для впливу на політику в Америці.

Користувачі також зазначили, що Меган використала титул після того, як до них із Гаррі перестали звертатися у формі "Їхня Королівська Високість". Заради Мегсіта подружжя відмовилося від цих титулів, проте їм дозволило залишитися герцогом і герцогинею Сассекських.