Завантажити ще

Євген Кот: Погоджуюся з дружиною, що найкраще тренування - це секс

Євген Кот: Погоджуюся з дружиною, що найкраще тренування - це секс
Фото: СТБ

У квітні канал СТБ голосно заявив про повернення шоу «Україна має талант» в ефір. І не помилився з рішенням відновити проект. У цьому сезоні на шоу ми можемо захоплюватися талантами в різних жанрах, дивитися унікальні номери з використанням новітніх технологій, радіти поверненню улюблених героїв і відкривати для себе нові цікаві імена. А у грудні разом із зірковим журі – Євгеном Котом, Ксенією Мішиною та Сергієм Притулою - обрати найкращий талант України.

Ми поговорили з Євгеном Котом про його суддівство у шоу «Україна має талант», запитали, чому він більше не танцює в «Танцях з зірками» та з’ясували все про його багатство.

Якби Женя Кот вийшов на сцену з піснею, всі судді сказали б «так»

- Женю, що скажете, комфортно вам у кріслі судді «Україна має талант»?

- Дуже комфортно. Я давно цього хотів, це та сфера, в якій я можу бути експертом, розвиватися і мати у цьому успіх.

- Чи не боїтеся когось образити, сказавши «ні», і таким чином відібрати у людини мрію?

- Я людина досвідчена, але, безумовно, моя задача в тому, щоб розгледіти учасника, зрозуміти, з ким і як можна працювати. Звісно, з кимось можна вести бесіду як із професіоналом, а з кимось треба зуміти поговорити просто, щоб людина не образилася, щоб у неї не опустилися руки і вона продовжила займатися тією справою, якою хоче.

Але є й такі люди, яким інколи треба сказати «ні», натякнути, щоб вони спробували себе в чомусь іншому. Бо якщо людина вкладає у якусь справу багато зусиль, а успіху немає, в цьому немає сенсу. Та й сама людина не може кайфувати від того, що у неї нічого не виходить.

Я, наприклад, можу інколи поспівати в машині або вдома. Але ж не виходжу зі своїми піснями на сцену. Хоча і займався вокалом. Я не ходжу ні на які конкурси, не презентую пісні, бо розумію, що це не той рівень.

- Що б сказали  судді «Україна має талант», якби Женя Кот вийшов на сцену  шоу і заспівав?

- Якби Женя Кот вийшов на сцену з піснею, то сто відсотків зробив би таке шоу, що всі судді точно сказали б «так».

- Як зрозуміти – хто найталановитіший? Оцінки - це ж, насправді, справа смаку.

- Так, це трохи суб’єктивно. Але ми не обираємо найталановитішого, ми даємо змогу обрати найкращого всій країні. А щоб країна мала  з кого обирати, підбираємо конкурентоспроможних  людей, максимально різні стилі, жанри, пояснюємо аудиторії, наскільки  складно підготувати той чи  інший номер.

- Ви зізнавалися, що розумієте, як сподобатися аудиторії, щоб вона за вас проголосувала. І це помітно, аудиторія вас любить. Для вас важливо всім подобатися?

- Для мене, як і для  будь-якого артиста, важливо, щоб аудиторія була емпатичною до мене, моїх справ, таланту. У мене великий досвід роботи у різних талант-шоу – як учасника, постановника, креативного продюсера, режисера. Я ніколи не роблю акцент на техніці. Я завжди звертаю увагу на історію, драматургію, бо це цікаво людям, і це цікаво мені як професіоналу. Коли довго дивитися на техніку, стає нудно. А от коли ти технікою розповідаєш історію, драму або показуєш емоції, це набагато цікавіше. Тому я говорив про те, що знаю, що робити, щоб це захоплювало.

Ну як не дивуватися на шоу талантів? Фото: СТБ

Ну як не дивуватися на шоу талантів? Фото: СТБ

У «Танці…» запрошують щороку, але мені цікавіші вже інші ролі

- А вас запросили на «Україна має талант» чи ви проходили кастинг?

- Проходив кастинг. Були тракти. Ми пробувалися в різних трійках, четвірках, дуетах. Але ж мене не кликали з вулиці. На  такі шоу все ж таки запрошують людей, які є експертами в певній галузі, досягли успіху, мають впізнаваність і довіру у аудиторії. 

- Вам легко в компанії Ксенії Мішиної і Сергія Притули? Бо буває так, що тільки зупиняється камера, люди навіть не розмовляють між собою.

- З Ксенією ми пройшли великий проект, перемогли у ньому, у нас дружні стосунки. Ми можемо розмовляти про все, що завгодно.

З Сергієм до цього я стикався всього пару разів на зйомках і не знав, який він у роботі, як ми будемо співпрацювати і співіснувати у проекті. Але після половини першого знімального дня зрозумів, що Сергій - командна людина, і мені дуже подобається в його компанії.

- Багато хто засумував, не побачивши вас у цьому сезоні «Танців з зірками». Вас запрошували?

- Мене запрошують щороку. Всі мої участі у цьому проекті були успішними, тому цей проект - пройдений етап. Я поставив у ньому гарну крапку на високому рівні.

Я людина, яка знає ціну собі, своїй професії, тому не хотілося витрачати так багато часу, сил і здоров’я, які забирає проект «Танці з зірками», і при цьому не заробляти стільки, на скільки я оцінюю свій труд.

Мені цікаві вже інші ролі. Цього року теж запрошували, але ви знаєте, що я обрав (сміється).

Пропрацьовую деякі питання з психологом, коли не можу розібратися сам

- Ваша дружина Наталя Татаринцева теж танцівниця. Їй це шоу нецікаве?

- Ми навіть це обговорювали, їй цікаво, але цього сезону зайшла нова команда, яка набирала танцівників під себе. Це ж теж суб’єктивна історія. Люди працюють з тими, з ким уже працювали або кого уже знають.

- Публікуючи вашу фотосесію на Хелловін, Наталя написала: «Поки нас двоє, граємо в Halloween». Це натяк?

- Я навіть не знав, що вона таке написала (сміється). Запитаю, що вона мала на увазі. Можливо, натяк.

Щодо діточок, відповім одразу, можливо, випереджаючи ваше запитання: так, ми хочемо, плануємо, готуємося.

- Знаєте, хочеш знайти щось цікаве, почитай, що пише ваша дружина. Є у неї  ще один цікавий пост. Найкращими осінніми тренуваннями Наталя називає прогулянки, розтяжку та секс. Ви - за такі тренування?

- Звісно! Зараз, наприклад, коли ми з вами розмовляємо, я віджимаюся. Тренуємося з нею кожного дня.

Погоджуюся з нею, що найкраще тренування - це секс (посміхається). Раджу займатися коханням усім. Любов дарує класні неповторні емоції, і в нашому організмі виділяються гормони, які борються з різними вірусами. Так що це дуже корисно. І секс же йде від кохання. А кохання перемагає все.

Прогулянки на свіжому повітрі – це класно, тут навіть додати нічого.

Наталя – просто ас, професор розтяжки, а у гнучкому, вільному тілі завжди більше енергії.

– А ще вона розповідала, що ходила на сеанс до сексолога. Разом ходили?

- Ні, вона ходила сама. Я теж ходжу на консультації до свого психолога, щоб вирішувати  свої психологічні питання і  розвиватися. Ходити до психолога - це те ж саме, як ходити до стоматолога чи масажиста. Психолог робить масаж вашої нервової системи, щоб її розслабити. 

- У вас є якісь страхи?

- Вперше я звернувся до психолога, коли у мене помер брат: у мене з’явилися панічні атаки. Це взагалі хвороба XXI століття. Я не розумів, що зі мною відбувається, звернувся до невропатолога, яка поставила мені діагноз «панічні атаки» і запропонувала вирішувати це питання з психологом. Після цього я зрозумів, що  з психологом треба періодично спілкуватися, аби не доводити  свій організм до стану зносу і перенапруження. З психологом я пропрацьовую деякі питання, в яких не можу розібратися сам.

- Тут ще важливо потрапити до професіоналів. Бо як і в будь-якій професії, в цій сфері також є різні спеціалісти.

- Це правда. Спочатку я прийшов до психологині Наталії Холоденко. Ми поспілкувалися, але вона мені одразу сказала: «Ми з тобою працювати не будемо, бо нас з тобою уже пов’язують певні стосунки, ми одне одного знаємо, це буде трішки неправильна співпраця клієнт-психолог». І вона мені порекомендувала психотерапевта. Мені дуже сподобалося, ми вже працюємо близько року.

- Ви з вашою дружиною познайомилися ще у 2015 році, а одружилися у січні 2019-го. Чому так довго відкладали?

- Чому довго? Це не довго. Люди живуть і по 10 років разом  і не одружуються. Десь через  рік-півтора як ми почали зустрічатися, жити разом, я зробив Наталі  пропозицію. Але потім помер мій  брат, тому ми чекали правильної  нагоди. У нас не було пишного  весілля, ми просто розписалися  удвох. Була вечеря у ресторані  і все. Бо ми для себе загадали, що хочемо весілля на Таїті, так і зробили. Все для себе.

Такі образи Євген та його дружина Наталя обрали цього року для святкування Хелловіну. Фото: Instagram.com/kot_jenya/Dmitriy Muntyan

Такі образи Євген та його дружина Наталя обрали цього року для святкування Хелловіну. Фото: Instagram.com/kot_jenya/Dmitriy Muntyan

Хотів би зіграти поганця у «Кріпосній»

- А що це у вас за фото з Ксенією Мішиною у стилі «Кріпосної»? 

- Це була просто фотозйомка. 

- Тобто в серіалі ми вас не побачимо?

- В цьому сезоні ні. Чесно кажучи, мені дуже подобається серіал «Кріпосна», стилістика тієї епохи. Це вже зовсім нова доросла історія про дорослі почуття у порівнянні із минулими сезонами. Більше почуттів, пристрасті, навіть інтимних сцен. У цього серіалу дуже високий рівень кінематографу. І тому, звичайно, мені дуже б хотілося зіграти там якусь роль.

- І кого б зіграли?

- Зіграв би поганця! Мені завжди були цікаві ролі негативних персонажів, є де розгулятися.  

- А що ще б хотілося?

- Мені цікаво робити великі шоу, хотів би зняти  мюзикл на кшталт «Чикаго». Зараз готую такий проект, який хочу презентувати нашому ТБ. Побачимо, зайде чи не зайде. На таке шоу треба великі фінанси.

У мене багато ідей, уже навіть розписаних проектів. Але розумію, що поки не час. Великі шоу потребують дуже великих коштів, а в період кризи і карантину, коли неможливо все передбачити, це зробити складно. Зробити шоу, витратити мільйони доларів і не показувати його нікому, заморозити, це не далекоглядно.

- Якщо ви рахуєте гроші, значить, ви багата людина. Всі багаті люди вміють рахувати гроші.

- Я багата людина, бо в мене є дружина, батьки, сестра, на жаль, уже немає брата, в  мене є собака, дві кішки, будинок  – все чудово. У мене є здоров’я, значить, все буде добре. Адже цінність зовсім не у матеріальному. І всім цього самого щиро  бажаю.

Хореограф каже, що з радістю зіграв би у «Кріпосній». Фото: СТБ

Хореограф каже, що з радістю зіграв би у «Кріпосній». Фото: СТБ

Женя зізнається, що вони з Наталею планують діточок. Фото: Instagram.com/kot_jenya

Женя зізнається, що вони з Наталею планують діточок. Фото: Instagram.com/kot_jenya

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Евгений Кот (@kot_jenya)