Завантажити ще

Сім'я Брітні Спірс вмовляла її молодшу сестру зробити аборт у 16 років заради кар'єри

Сім'я Брітні Спірс вмовляла її молодшу сестру зробити аборт у 16 років заради кар'єри
Фото: instagram.com/jamielynnspears

Молодша сестра Брітні Спірс Джеймі Лінн зізналася, що у 16 років батьки та команда вмовляли її зробити аборт, оскільки це могло зруйнувати її кар'єру, яка тільки-но розпочалася. Про це співачка написала у своїй майбутній книзі "Те, про що я маю розповісти". Цитати з неї опублікував портал TMZ.

За словами Джеймі Лінн, для сім'ї та її тодішніх менеджерів новина про вагітність була несподіваною і виявилась великою проблемою. Вони нібито відібрали у співачки телефон, заборонили спілкуватися з людьми, окрім її найближчого оточення, а також говорити про майбутнє поповнення в родині сестрі Брітні Спірс. Головною метою було тримати все в таємниці.

"Прийшли до моєї кімнати, намагаючись переконати мене, що мати дитину на цьому етапі мого життя було жахливою ідеєю... Це вб'є вашу молоду кар'єру. Ви не знаєте, що робите. Є таблетки, які ви можете вжити. Ми можемо допомогти вам вирішити цю проблему... Я знаю лікаря", - цитує їх слова виконавиця.

Спірс уточнила, що одного разу навіть посварилася з батьком через ненароджену дитину, коли він наполягав на її усиновленні. Однак після пологів команда співачки уклала угоду з журналом "OK", де Джеймі Лінн розповіла про вагітність і показала перші фото з донькою.

Останнім часом артистка піддавалася критиці з боку шанувальників Брітні Спірс. Фанати вважають, що родичка зірки користується перевагою нинішньої ситуації з Брітні, щоб заробити на випуску книги.

Джеймі Лінн Спірс 30 років. Дівчина отримала популярність завдяки молодіжному серіалові Nickelodeon "Зоуі 101". У 2011-му почала сольну кар'єру співачки, а у 2014-му вийшов її перший музичний альбом. У артистки двоє дітей: 13-річна Медді від стосунків з Кейсі Олдріджем, а також 3-річна Айві від бізнесмена Джеймі Уотсон. Пара перебуває у шлюбі з 2014 року.

Обкладинка журналу

Обкладинка журналу

Новини по темі: Сім'я Аборти Брітні Спірс