Завантажити ще

Брітні Спірс пише книгу про примару вбитої дівчини

Брітні Спірс пише книгу про примару вбитої дівчини
Фото: instagram.com/britneyspears

Американська співачка Брітні Спірс розповіла, що зараз працює над своєю книгою. За словами виконавиці, майбутнє видання розповість про примару вбитої дівчини, який не може повернутися в колишній світ через травми і болю. Подробицями сюжету Брітні поділилася в Інстаграм.

- Провівши три роки в підвішеному стані, дівчина перетворилася на привид, який процвітає завдяки своєму відображенню в дзеркалі. У неї немає нікого, кому можна було б довіряти, але щось відбувається, і дівчина розуміє, як повернутися в колишній світ, де знаходиться її сім'я! Вийшовши зі стану невизначеності, вона повинна прийняти рішення: привітати людей, які вбили її, або створити нове життя! Вона розуміє, що їй більше не потрібно своє дзеркало. Вона знайшла портал, постійно цитуючи певні молитви, які дають їй осяяння і дар, щоб більше не боятися і вийти з невизначеності, - розповіла співачка.

Про те, що дівчина зробить, коли перетне портал, Спірс говорити не стала. За словами виконавиці, подальший сюжет вона поки розкривати не буде.

Фанати виконавиці відзначили, що сюжет книги дуже схожий на біографію самої Спірс, яка нещодавно звільнилася від опіки батька Джеймі.

39-річна Брітні Спірс перебувала під опікою батька з 2008 року через проблеми з алкоголем і наркотиками. У липні 2020 року вона має звинуватила Джеймі Спірса в "зловживанні опікунством", заявила, що він повністю контролює її фінансову і особисте життя, забороняє мати дітей. Брітні примушували працювати, забороняли користуватися власними грошима і примушували приймати медикаменти. У вересні 2021 року артистка через суд домоглася скасування опікунства батька Джеймі. Тимчасові повноваження суд передав бухгалтеру Джону Забілу. Остаточно позбутися опіки Спірс може вже через кілька місяців - ще одне судове засідання має пройти 12 листопада.

Зараз Брітні готується до весілля. З чуток, юристи співачки готують жорсткий шлюбний контракт, щоб захистити співачку і її стан в разі розлучення.

Новини по темі: Брітні Спірс Шоу-бізнес