Завантажити ще

Ірина Білик похвалилася подарунком шанувальників: Хотіли б відкусити шматочок від солоденької?

Ірина Білик похвалилася подарунком шанувальників: Хотіли б відкусити шматочок від солоденької?
Фото: Instagram \Ірина Білик.

Українська співачка Ірина Білик в турі по Україні отримує безліч знаків уваги від глядачів і звикла до цього. Але трапляються такі, що не звернути увагу неможливо. Фото презенту, який торкнув її, артистка виклала 21 жовтня в Інстаграм.

- Мої шанувальники які тільки подарунки мені не дарують. Але цей такий милий! А ви хотіли б відкусити шматочок від солоденької Іринки? - запитала фоловерів співачка.

Любителі пісень Ірини Білик придумали для неї іменний шоколад, взявши за основу класичну, з дитинства до болю знайому обгортку шоколаду "Аленка". Для співачки Оленку перетворили в "Іринку", вмонтувавши замість канонічної російської дівчинки особа Білик (вийшло - наче там і було!), Приписавши замість фабрики-виробника опис творчого кредо артистки: «Про любов».

Подарунок дуже сподобався DZIDZIO і Лілії Подкопаєвої - вони залишили в коментарях емодзі-сердечка: вважай - лайкнули. Шанувальники в цілому відповіли, що так, звичайно ж хотіли б відкусити. А деякі заявили, що навіть купували б такий шоколад за гроші.

На увагу шанувальників і подарунки Білик скаржитися дійсно не доводиться. Адже " Теслу ", на якій їздить Ірина згадала, їй теж подарували - якийсь "друг Валера". Є в колекції співачки і дарований електросамокат - мрія дитинства. Так що тут говорити: а подарований президентом Зеленським букет квітів на ювілейному концерті ?

Раніше Ірина хвалилася та іншими подарунками - зокрема, букетом квітів в людський зріст і клатчем, на якому вишита рядок з її пісні.