Завантажити ще

Ексучасниця шоу Холостяк народила доньку і показала фото

Ексучасниця шоу Холостяк народила доньку і показала фото
Фото: Instagram \Лія Лі

Учасниця українського шоу "Холостяк-5", співачка-початківець і подруга телеведучої Лесі Никитюк Лія Лі благополучно народила дочку. Пологи відбулися 7 жовтня. Про це 30-річна шоу-герл повідомила в Інстаграм.

-Мія. 7.10.21, - написала артистка під знімком.

Співачка також показала маленьку ніжку дочки на відео. Крім того, Лія Лі розповіла, що пологи не були простими. Жінці вперше в житті поставили катетер, щоб зробити анестезію, і врешті-решт довелося вдатися до кесаревого розтину, але все здорові і самопочуття і у мами, і у дочки хороше.

Лія і Міа. Фото: Instagram \Лія Лі.

Лія і Міа. Фото: Instagram \Лія Лі.

Лія планувала весілля в кінці березня, але через карантин церемонію відклали. Артистка так і не назвала ім'я обранця, оскільки, будучи вже на останніх місяцях вагітності, розлучилася з ним. За її словами, відносини були токсичними. планує самостійно виховувати дочку. Під час вагітності Лія випустила кліп на пісню "Незамінна" на підтримку всіх матерів-одиначок з хештегом #незлаМаті.

Про те, що у неї буде дівчинка, і про прийдешнє розставання з її батьком Лія Лі дізналася з віщого сну.

27 квітня про народження дочки повідомив герой реаліті-шоу "Холостяк-10" Макс Михайлюк. 35-річному пілотові подарувала малюка 25-річна українська модель Даша Хлистун. У пари були партнерські пологи. Для обох це перша дитина. 28 квітня Михайлюк показав перші фото доньки. Дівчинку назвали Аріаною.

Раніше повідомлялося, що герой першого шоу "Холостяк" Макс Чмерковський осяяло собою новий сезон "Танців з зірками". Також ми писали про те, що переможниця "Холостяка" Анна Богдан після розлучення з Андрієм Богданом поправилась на 16 кілограмів.