28 листопада
Завантажити ще

Пугачова зачарована духами Kristina, які випустила її дочка Орбакайте

Пугачова зачарована духами Kristina, які випустила її дочка Орбакайте
Фото: Instagram \Крістіна Орбакайте.

В ряду селебрітіз, що випускають іменну парфумерію, прибуло. Російська співачка і актриса Крістіна Орбакайте презентувала в Москві іменні парфуми "Крістіна" - і на презентацію, зрозуміло, запросила маму - Аллу Пугачову. Фотозвіт з заходу Орбакайте розмістила в інстаграмі, а Примадонна, в свою чергу, поділилася враженням від презентації у себе в соцмережах.

- Ми це зробили! Вчора відбулася грандіозна презентація нашого нового спільного проекту - чудового аромату Kristina. Аромат ідеально відображає мене і мій настрій, - зазначила Орбакайте.

На заході старша дочка Пугачової красувалася в шикарному рожевому платті. По-перше, блондинки в таких кольорах чарівні, а по-друге, рожевий колір використовується і в оформленні парфуму Kristina А поруч з дочкою в ефектному total black щасливо і з гордістю за Орбакайте посміхалася Пугачова.

За співачку в коментарях пораділа маса зіркових підписників - від Катерини Варнави до Миколи Баскова. А Примадонна написала окремо - повернувшись додому, запостила відео. При цьому, можна сказати, на контрасті: можна побачити різницю між Пугачовою"на заході" і Пугачовою"вдома". Обличчя співачки з потужним макіяжем і без нього - різне, але природна краса на місці.

- Була на презентації духів «Kristinа».У черговий раз пораділа за завжди і в усьому стильну дочку, - зазначила Алла Борисівна у себе в інстаграмі, і мало не "вкрала" у дочки презентацію, тому що компліментів від шанувальників під відео отримала як мінімум порівну з Орбакайте.

.

Алла Пугачова Шикарно виглядала на презентації духів своєї дочки Крістіни Орбакайте. Фото: Instagram \Крістіна Орбакайте.

Алла Пугачова Шикарно виглядала на презентації духів своєї дочки Крістіни Орбакайте. Фото: Instagram \Крістіна Орбакайте.

Раніше ми писали про те, що шанувальники Алли Пугачової не впізнали Лайму Вайкуле, переплутавши її з Орбакайте.

Нещодавно Алла Пугачова з дітьми Кіркорова запалила на паперовій дискотеці на честь дочки Орбакайте. А потім день народження святкувала вже сама Примадонна - і Максим Галкін з дітьми готували їй сюрпризи.

Також повідомлялося, що в 2020-му Алла Пугачова привітала Крістіну Орбакайте з днем народження кадрами з фільму "Чучело". А дочка в квітні 2021-го на день народження Примадонни відповіла, назвавши маму "душею і тяжінням" всієї великої родини. А в цьому році напередодні 50-річчя Крістіна зізналася, яке прізвисько Алла Пугачова дала їй в дитинстві.

ДОВІДКА

Крістіні Орбакайте 50 років. З 2005 року вона одружена з бізнесменом Михайлом Земцовим, який молодше її на 7 років. Земцов народився в США в сім'ї російських емігрантів. У пари є будинок в Майамі, в Штатах в 2012 році народилася дочка подружжя Клавдія.