Завантажити ще

Кінокомпанія Роднянського зніме серіал про засновника "Вконтакте" і Telegram Павла Дурова

Кінокомпанія Роднянського зніме серіал про засновника

Кінокомпанія українського і російського продюсера Олександра Роднянського "Нон-Стоп Продакшн" зніме серіал про засновника забороненої в Україні соцмережі "ВКонтакте", а також месенджера Telegram Павла Дурова. Проект покаже онлайн-кінотеатр Okko. Про це пише ТАСС.

- Спочатку ми бачили цей матеріал як основу для повнометражного фільму, але з часом стало очевидно, що історія створення соціальних мереж "ВКонтакте" і Telegram і яскрава суперечлива особистість самого Павла Дурова точніше відповідають формату сучасного серіалу, - розповів агентству Роднянський.

В основу сценарію ляже сюжет книги журналіста Миколи Кононова "Код Дурова", в якій детально описана історія створення популярної соцмережі. Хто зіграє головні ролі в серіалі - поки невідомо.

Історія питання

Російські соцмережі "Вконтакте" і "Однокласники" в 2017 році заборонили на три роки за рішенням РНБО з подачі тодішнього президента України Петра Порошенка. У 2020-му новий глава держави Володимир Зеленський продовжив заборону російських соцмереж до 2023 року.

Довідка КП

Павлу Дурову 36 років. Він російський програміст і бізнесмен. Павло -  один з творців забороненої в Україні російської соціальної мережі "Вконтакте". Був генеральним директором і одним з акціонерів цієї соцмережі до 2014 року. У серпні 2013 року представив новий месенджер Telegram. У 2014-му бізнесмен залишив Росію, а з 2017 року проживає в Дубаї.