articles Object ( [params] => Array ( [approved] => 1 [assign] => mainstream [category] => 2850 [include_extra] => 1 [langid] => 2 [limit] => 12 [memcache] => 1 [order] => adate DESC [where] => a_p.adate < UNIX_TIMESTAMP() AND a_p.adate >= 1701560526 ) [langid] => [store_to_cache] => [cache_key] => articles-1533808007 [articles] => Array ( [680822] => article Object ( [absnum] => 680822 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => druzhina-devida-lincha-podala-na-rozluchennja-iz-rezhiserom-pislja-14-rokiv-shljubu [title] => Дружина Девіда Лінча подала на розлучення з режисером після 14 років шлюбу [title_short] => [meta_title] => Дружина Девіда Лінча подала на розлучення з режисером після 14 років шлюбу [meta_keywords] => новини шоу-бізнесу, Девід Лінч, Девід Лінч дружина, Девід Лінч розлучається, Девід Лінч дружина, Девід Лінч, особисте життя, Емілі Стоуфл [meta_description] => Дружина Девіда Лінча розлучається з режисером після 14 років шлюбу [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Американський режисер та актор Девід Лінч розлучається з дружиною після 14 років шлюбу. Ініціатором розриву стосунків виступила обраниця кінодіяча, артистка Емілі Стоуфл. Про це повідомляє TMZ.

За даними джерела, пара розійшлася аж ніяк не полюбовно. У своїй заяві Емілі через суд вимагає встановити одноосібну опіку над їхньою 11-річною дочкою, при цьому вона не проти, щоб режисер бачився з дитиною. Стоуфл також хоче, щоб Лінч виплачував їй аліменти та покрив витрати на гонорари її адвокатів. Чи підписувала пара шлюбний контракт, поки невідомо, але протягом багатьох років Девід будував дуже успішну кар'єру. Лінч тричі номінувався на "Оскар" за найкращу режисуру, а також є володарем "Золотої пальмової гілки" Каннського кінофестивалю та почесного "Золотого Лева" Венеціанського кінофестивалю.

Емілі – четверта дружина Девіда Лінча. Вона молодша за 77-річного кінодіяча на 32 роки. Лінч та Стоуфл почали зустрічатися після зйомок картини "Внутрішня імперія", де акторка виконала одну з ролей. Пара зіграла весілля у 2009 році, а 2012-мв у подружжя народилася донька. До шлюбу зі Стоуфл Лінч був одружений з Пеггі Ленц (1967-1974), Мері Фіск (1977-1987) та Мері Суїні (2006-2007). У кожному з цих шлюбів у артиста народилася дитина.

Девід Лінч є режисером картин: "Синій оксамит", "Людина-слон", "Загублене шосе", "Дикі серцем", "Внутрішня імперія", "Малхолланд Драйв" та популярного серіалу "Твін Пікс".

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097152 [position] => 342715 [adate] => 1701605693 [publication_date] => [adate_day] => 1701561600 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701605693 [changed] => 1701605693 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Екскохана режисера через суд вимагає встановити одноосібну опіку над їхньою 11-річною дочкою.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => Jason LaVeris/FilmMagic [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 40766 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 977449175 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"3536","h":"1885.8666666666668"},"action":"update","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"3536","h":"1846.5777777777778"},"action":"update","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"972","y":"0","w":"1661","h":"2492"},"action":"update","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"216","y":"0","w":"3318","h":"2492"},"action":"update","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"3536","h":"2357"},"action":"update","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"822","y":"0","w":"2037","h":"2492"},"action":"update","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) ) [categories] => [count_sql] => SELECT COUNT(DISTINCT a.absnum) cnt FROM articles a, articles_pages a_p /* /ua/culture/a630979-andrij-trushkovskij-pro-zharti-na-adresu-kokhanoji-ajza-ne-rozumije-humor */ WHERE a.approved = 1 and a.absnum = a_p.article AND a_p.absnum = 2850 and a.langid = 2 and a_p.adate < UNIX_TIMESTAMP() AND a_p.adate >= 1701560526 [dictsdata] => Array ( ) ) 1
Завантажити ще

Андрій Трушковський про жарти на адресу коханої: Айза не розуміє гумору

Андрій Трушковський про жарти на адресу коханої: Айза не розуміє гумору
Фото: instagram.com/trushkovskiy.

Український блогер і бізнесмен Андреі̆ Трушковський, який в березні заявив про розлучення з блогером Сабіною Мусіної, знайшов нове кохання на ім'я Айза. 31-річний бізнесмен в інтерв'ю YouTube-каналі Олицька розповів, що соромився познайомитися з дівчиною.

- Якщо за все своє минуле життя я можу сказати, що любов знаходила мене, то [зараз] вперше в житті я захотів познайомитися з людиною, який мені сподобався, а не якому сподобався я. Я був на бізнес-зустрічі і мене мій партнер умовляв: "Підійти познайомся". Я жодного разу в житті не знайомився з дівчиною. Це про особисті кордону, - сказав Трушковський. - Вийшло, що мені сподобалася дівчина, я годину дивився, як вона сидить з якимось мужиком за столом. Мій партнер говорить: "Так підійти ти", а я не знайомлюся, я не дозволю собі піти і познайомитися. Вона встає в туалет, а я сиджу і знімаю відео, яка гарна дівчина. Це карантин, всі начебто має бути закрита, а тут відкрито. Я публікую фотографію: "Слухайте, допоможіть знайти дівчину, вона колись давно забула в ресторані щось". І мені люди пишуть: "Твоє серце?". Почуття трепету, закоханості якийсь, незважаючи на розлучення, я випробував. Мені її Інстаграм дали буквально через три хвилини, я через 12 годин написав: "Привіт!", А вона каже: "Так ми з тобою знайомі". Я: "Ні", вона: "Та, на Фейсбук дружимо". Я заходжу, а ми з 2019 року дружимо і нуль повідомлень. Просто додалися в друзі.

андрей Трушковський і Айза

андрей Трушковський і Айза

Фото: instagram.com/trushkovskiy.

"Я так вихований, що ти вибираєш одну жінку на все життя"

За словами блогера, він розраховував все життя прожити з однією жінкою. Прикладом послужили батьки.

- Я з 18 років перебуваю в цивільному шлюбі. Всі мої відносини - це було "го в ЗАГС", але до РАГСу дійшло тільки один раз. Я вихований в такій сім'ї, що ти вибираєш одну жінку на все життя, але так виходило, що в соціальній мережі мені писала [дівчина] або я випадково лайкнув і мені написали. Це не з того розряду, де не домагаються. Я добивався одну жінку так довго, що прям будь-який інший вже сточив б ноги по коліно, але я домігся цього. Я просто не люблю заважати дівчатам. Дуже часто бачу, як молоді люди підходять в ресторані до компанії дівчат і починають пикаперского: відразу увійди в контакт, відразу поторкай. Я не можу так, я поважаю жінок, люблю їх красу, їх внутрішній світ. Я не з тих хлопців, які дивляться на жінку, як на вагіну, - стверджує Андрій.

"Навчаю Айзу жартувати"

Трушковський пояснив пост, де оприлюднив фото поцілунку з 24-річною коханою. Блогер прокоментував знімок фразою "На її місці могла бути будь-яка".

- Це гумор. У нас є одна велика біда: Айза взагалі не розуміє гумор, нуль. Я її вчу цього. Вона навіть почала жартувати. У неї шалено гарна посмішка. Я її поважаю за чесність і прямоту. У нас не було моменту, щоб вона не сказала, що у нас щось не так, у нас не було моменту, щоб, знаєш, ти десь приховав своє минуле. За це я її поважаю. Але в ній є шалений якість, за яке я її люблю: то, як я відчуваю себе поряд з нею. Я тобі передати не можу! У мене таке було, напевно, кілька разів в житті, і на етапі флірту, коли летиш над землею в парі міліметрів. Ця жінка мені це дає, починаючи від кухні, закінчуючи постіллю і просто "я зараз хочу з тобою поговорити", - заявив Трушковський.

поцілунок Айзи і Андрія Трушковського

поцілунок Айзи і Андрія Трушковського

Під цим фото Трушковський пожартував, що на місці Айзи могла бути інша. Фото: instagram.com/trushkovskiy.

"Весь час чекаю від Айзи підступу"

Бізнесмен зізнався, що боїться помилитися в коханої. Однак він упевнений, що рано чи пізно кожен покаже своє обличчя.

- Якщо Айза говно - вона стане гівном в 30 років, в 35, питання часу, коли я це побачу. Я впевнений, що у Айзи був великий досвід і багаж життєвих моментів. У неї були заможні хлопці, у неї були відомі хлопці. У неї були красивіші. Я їй вчора кажу: "Я впевнений, що тебе хтось т * ахав краще, ніж я". У сукупності факторів я не хочу виглядати, як той чувак, який зараз сам собі ордена вішає. Я розумію, що я дуже сильно хороший чоловік, але я їй кажу: "Ти шалено гарна жінка, мені з тобою пощастило. Якщо я тебе втрачу, то я тебе втрачу тільки заслужено, за те, що я чмо або ти себе проявила інакше". Всі п'ять місяців, у нас скоро шість, чекаю підступу, де ця ідеальність лопне. Так не можна, цьому є межа. Я кожен день переконуюся: "Андрій, припини чекати підступу". Але якщо вона відкриється зараз, як падла, тварюка, стерво, як завгодно, ну що ж, краще зараз, - додав блогер.

андрей Трушковським з дівчиною

андрей Трушковським з дівчиною

Фото: instagram.com/trushkovskiy.

Історія питання

20 березня Сабіна Мусіна і Андрій Трушковський оформили розлучення в РАГСі Печерського районного управління юстиції Києва. 37-річна співзасновниця мережі салонів краси G.Bar і 31-річний власник порталів Vklybe TV і Main Cream були одружені 13 місяців, але останні три місяці, за словами Трушковського, романтичних стосунків не було. 6 травня Трушковський оголосив про нове кохання - 24-річної Айзе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Як стати популярним на YouTube? Розповідають відомі відеоблогери