28501
0
19 квiтня
Завантажити ще

Бабусю Лободи вивезли з Ірпеня за два дні до влучення снаряда у квартиру

Бабусю Лободи вивезли з Ірпеня за два дні до влучення снаряда у квартиру
Фото: t.me/lobodaofficial

Бабусю Світлани Лободи встигли евакуювати з Ірпеня на Київщині незадовго до того, як у її квартиру влучив снаряд. Про це співачка розповіла у своєму телеграм-каналі.

- Я безмежно вдячна Олександру Блохіну, жителю Ірпеня, саме його зусилля та зусилля волонтерів, їх сміливість та сила духу допомогли врятувати нашу рідну людину! Олександр виніс бабусю на руках із її квартири. Дякую вам від усієї нашої родини. Ми врятували нашу рідну, любу бабусю. А за два дні у її квартиру влучив снаряд, - написала Лобода.

За словами артистки, евакуювати бабусю було складно через те, що вона погано ходить і має цукровий діабет. Спочатку її щодня відвідували рідні, але “якоїсь миті” це стало неможливим. Світлана Лобода запевнила, що її сім'я не спала ночами, а мати плакала від безвиході.

- На третій день трапилося неможливе, нам все ж таки вдалося знайти машину та людей, які через поля та об'їзними дорогами дісталися до будинку бабусі (Лобода зазначила, що після заходу російських військ був підірваний міст на виїзд з міста. - Авт.). Вони виламали двері, бо бабуся не могла вже вставати з ліжка та перебувала у критичному стані, - написала співачка.

Також Світлана Лобода заявила, що допомогла виїхати з Ірпеня великій кількості друзів, знайомих та рідним.

Лобода вперше прокоментувала вторгнення Росії до України 28 лютого. Вона розповіла, що члени її родини ховаються у гаражах, підвалах та у метро. У червні співачка приїхала до України й перевела три мільйони гривень на відновлення дитсадка в Ірпені.